فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا در نخ شمال - کد: 2139

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 280 متر مربع
متراژ بنا: 160 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 990،000،000  تومان

فروش ویلا در نخ شمال و فروش ویلا در  شهرکهای داخل خیابان نخ شمال که خیابانی آسفالته و تهرانی نشین است. این ویلا با دارا بودن حدود 280 متر مربع زمین خوش قواره مستطیل شکل و بنایی زیبا و خوش ساخت در حدود 160 متر که از تصاویر و آیتم ها و متریال در قسمت نازک کاری این ویلا میتوان به مرغوبیت ساخت این ویلا در شمال پی برد .

 

مشخصات ویلا

ویلا 2 خواب بوده که یک سالن نسبتا بزرگ با شومینه و آشپزخانه و یک سرویس و حمام در طبقه فلت ویلا و بعد از عبور از پله ای تماما سنگ کاری و زیبا وارد طبقه دوم ویلا با 2 خواب و کمد دیواری و یک نشیمن همانطور که در عکس ویلا مشخص است ، و تراس رو به کوه و جنگل با نمای زیبا از جنگل و محوطه پرگل و سبز و منظره زیبا و قشنگ حیاط ویلا در شمال .

 

قیمت ویلا

قیمت ویلا 990 میلیون تومان میباشد که حدود 40 درصد پول ویلا را میتوان نقدی به صاحب ویلا پرداخت کرد و مابقی را به صورت چکی و اقساطی ، که شرایط پرداخت قسطی ویلا نهایتا ظرف مدت 4 ماه میباشد ، در ضمن به خریداران ویلا که حاظر به خرید ویلا به صورت نقدی هستند تخفیف ویژه تعلق میگیرد .
ویلا داخل شهرک با نگهبانی و امکانات کامل شهرکی و فاطله شهرک و خود ویلا با جاده اصلی در حدود 800 متر میباشد . نممای ویلا از سنگ آنتیک و داخل ویلا از سنگ و چوب برای زیبایی و دیزاین ویلا استفاده شده است . لازم به ذکر است که میتوان این ویلا را به صورت مبله کامل و فرنیش نیز خریداری کرد ، و پیشنهاد به کسانی که قصد خرید ویلا به صورت مبله و فرنیش را دارند این ویلا داخل شهرک میباشد .
گرمایش ویلا از بخاری گازی و پکیج و شوفاژ و موتور خانه و سرمایش ویلا از اسپیلت و کولر میباشد ، که به خریدار ویلا با لوازم و مبله تحویل داده خواهد شد انشالاه .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.