فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا دنج شمال - کد: 2099

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 380 متر مربع
متراژ بنا: 400 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 13،800،000،000  تومان

ویلایی در دامنه کوه با چشم انداز جنگل و دریا در ونوش

آن‌قدر بگردید تا بهترین ویلا را انتخاب کنید! شاید بپرسید خرید ویلای مناسب در شمال به چه عواملی بستگی دارد؟ بله دوستان در جواب شما به یکی از آیتم‌های مهم به نام محیط دنج و آرام برای ویلا اشاره خواهم کرد و انتخاب عنوان فروش ویلا دنج شمال نیز از همین آیتم گرفته شده است، با ما همراه باشید.

فروش ویلا دنج شمال به ویلاهایی که در مکانی آرام و کم سرو صدا قرار دارند اطلاق می‌گردد به همین دلیل ما لازم دانستیم تا نمونه‌ای از این دست ویلاها را برای افرادی که از همهمه و سر و صدا ناراضی هستند و به دنبال ویلایی دنج در محیطی خلوت اما با امنیت کامل هستند ارایه دهیم.

چرا این ویلا را به عنوان فروش ویلا دنج شمال می‌دانیم؟

دلیل این نام‌گذاری محیطی دنج و آرام پیرامون ویلاست، چرا که موقعیت مکانی ویلا با فاصله دور از جاده و ساختمان‌های کمی دور از قرار گرفته و دلیل دیگر وجود زمین‌های وسیع و باز با ویو جنگل و دریا اطراف ویلاست و همین مساله باعث شده تا شما چشم‌اندازی مناسب را داشته باشید.

آدرس ویلا؟؟

برای این که آدرسی درست به شما بدهیم باید مسیر رویان به سمت نوشهر و یا برعکس را طی کنید تا به روستای ونوش برسید و سپس با طی مسافتی حدود 3 کیلومتر به کمربندی روستای وازیوار برسید، حال به ویلا نزدیک شده‌اید و جهت کسب اطلاعات دقیق‌تر می‌توانید با ما در ارتباط باشید تا از نزدیک فروش ویلا دنج شمال را بازدید کنید.

امتیازات ویلا؛

داشتن محیطی دنج و آرام
ویلا با ویو دریا و جنگل
ویلای شهرکی
داشتن امنیت و نگهبانی
داشتن 3 خواب مستر 
قرار گیری ویلا پای کوه
داشتن روف گاردن با ویو 180 درجه اطراف
قیمت منطقی و به روز

قیمت ویلا؛

قیمت اعلامی مالک برای فروش 13 میلیارد و 800 تومان است که با در نظر گرفتن قیمت زمین در این منطقه و هزینه ساخت، قیمتی منصفانه و به قول معروف فروشنده واقعی است.

آیا امکان تخفیف برای خرید ویلا وجود دارد؟

در پاسخ باید گفت همه چیز به شرایط پرداخت شما و مذاکره طرفین قرارداد بستگی دارد.

مشخصات ویلا؛

نمایی مدرن در متراژ  400 متر در دو طبقه به همراه روف گاردن و در مساحت زمین 380 متر مربع اعمار گردیده است.

شکل ظاهری ویلا به گونه‌ای است که هنگام ورود به ویلا بعد از گذر از حیاط و گشودن درب طبقه همکف وارد سالن اصلی به همراه آشپزخانه، سرویس بهداشتی عمومی، اتاق خواب مطابق تصویر خواهید داشت.

فروش ویلا دنج شمال

در ضمن در قسمت زیرین ویلا حدود 30 متر برای موتورخانه در نظر گرفته شده است.

سپس با گذر از پله چوبی به طبقه اول که شامل نشیمن کوچک، 2 خواب مستر به همراه کمد دیواری و تراس رو به کوه در ظلع جنوب ویلا را خواهید داشت و دوباره با گذر از پله‌ای چوبی به قسمت زیبای ویلا یعنی روف‌گاردن با چشم انداز کمی دور از دریا و نزدیک به جنگل خواهید رسید.

کلام آخر؛

ویلای شهرکی معرفی شده در نوشهر بهترین مدل از نقشه سازه و طراحی را به خود اختصاص داده و با داشتن 3 خواب مستر، جزو آن دسته از ویلا دوبلکس است که به ویلا 3 خواب نیز شناخته می‌شود و برای آن‌هایی که تعداد خواب نیز اولویت خریدشان است معرفی می‌گردد. در ضمن داشتن محیط دنج و آرام پیرامون شهرک و این ویلا نیز از محاسن قابل تامل آن خواهد بود.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.