فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا دوبلکس شمال - کد: 2078 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 500 متر مربع
متراژ بنا: 300 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،900،000،000  تومان
خرید و فروش ویلای دوبلکس ساحلی و جنگلی در شمال را در شهرهایی از جمله؛ نوشهر، رویان، نور، چالوس، نمک‌آبرود و متل‌قو خواهید یافت و همه‌ی این ویلاها دارای انواع سند از نوع سند منگوله‌دار، سند تک‌برگ، سند دفترچه‌ای و یا سند شورایی که امکان تبدیل شدن به سند مالکیت ششدانگ را بعد از طی مراحلی دارد برخوردار می‌باشند.
 

لوکیشن ویلا در کدام شهر شمالی می‌باشد؟

این ویلای دوبلکس در یکی از زیباترین شهرهای ساحلی مازندران به نام نوشهر واقع شده و به صورت دقیق‌تر در 30 کیلومتری این شهر به سمت نور و در کیلومتر 5 رویان در روستای سیاه‌رود واقع گردیده است.

مشخصات ویلای دوبلکس فروشی در شمال

متراژ مفید ویلا در حدود 300 متر و مساحت زمینی که ویلا در آن احداث گردیده در حدود 500 متر می‌باشد، از ویژگی‌های ویلا داشتن 4 خواب بزرگ که یکی از اتاق خواب‌های این ویلا مستر بوده و در طبقه هم‌کف واقع گردیده است.

 

تراس ویلا رو به غرب با دید و منظره‌ای بی‌نظیر از جنگل و کوه را دارا بوده و در مورد سیستم گرمایشی این ویلا باید این‌چنین توصیف داشت که، گرمایش ویلا با شوفاژ و پکیج و رادیاتور و شوفاژ کشی کامل در تمام اتاق‌ها و حمام و سالن و نشیمن ویلا انجام شده، در مورد نحوه و چگونگی ساخت ویلا نیز باید اعلام داشت که این ویلا بسیار عالی و زیبا و مهندسی ساز ساخته شده است.

محاسن قابل ذکر ویلا دوبلکس

ویلا در مجموعه ای کوچک 15 واحدی و به عنوان ویلای دوبلکس جنگلی داخل شهرک مطرح بوده و با نگهبانی 24 ساعته دارای جواز ساخت و پایان‌کار، هم‌چنین دارای سند مالکیت که در بیش‌تر از نیمی از ویلاهای فروشی در مناطق شمالی آن را نخواهید دید شناخته می‌شود، محاسن دیگر می‌توان به ساحل زیبای نوشهر اشاره داشت که با ساحل زیبا و ماسه‌ای در این منطقه و مجموعه‌های تفریحی و پلاژهای و استراحتگاه‌های مختلف آماده پذیرایی از مهمانان عزیز می‌باشد که در حدود 300 متر با این ویلای زیبا فاصله دارد. 

قیمت ویلا برای فروش

قیمت ویلا در بیشتر موارد دو نوع اعلام می‌شود.
قیمت اولیه ویلا؛ این قیمت مبلغی است که فروشنده اعلام می‌دارد و به مشاور املاک اذعان می‌دارد که کم‌تر از این قیمت حاظر به فروش نخواهد بود، و در این قسمت قیمت ویلا در حدود 1/900 میلیون تومان می‌باشد.
قیمت میانه فروش ویلا؛ در این قسمت بعد از چانه زنی طولانی قبل از بازدید خریدار بین فروشنده و مشاور، هنگام فایل کردن ملک مورد نظر صورت می‌پذیرد و فروشنده با قیمتی ختم بحث را اعلام می‌دارد، در این قسمت قیمت ویلا 1/900 میلیون خواهد بود در این مورد.
 

قیمت نهایی فروش ویلا

این قیمت زمانی که فروشنده و خریدار با هم در حضور مشاور مربوطه جلسه تشکیل داده و چانه زنی های کامل انجام شد با توجه به شرایط پرداخت قیمت فروش این ویلای دوبلکس جنگلی درون شهرک در حدود 1/900 میلیون تومان خواهد شد.
نکته؛ البته خود خریدار نیز می‌تواند با محاسبه قیمت دقیق ویلای فروشی به قیمت واقعی و نهایی آن رسیده و با حساب سرانگشتی متوجه شود آیا این ویلا به قیمت است و یا این‌که فروشنده قیمتی پرت و بالا را اعلام می‌دارد و با توجه به این مساله می‌تواند از خرید منصرف گردد.

برای خرید این ویلای دوبلکس که در اطراف شهر قرار داشته و با توجه به قیمت تایین شده از سوی مالک، می‌توان ویلا را به صورت قسطی با شرایط مدت‌دار و توافقی با مالک برداشت، البته نباید توقع خرید ویلا تماما قسطی را داشت، چرا که این ویلا در مناطق برند قرار داشته و در ردیف فروش ویلا مطمئن در شمال قرار می‌گیرد.
 

شرایط فروش ویلا

همان‌طور که گفته شد یکی از شرایط فروش ویلا علاوه بر نقدی، فروش ویلا به صورت قسطی و شرایطی می‌باشد، مورد بعدی فروش این ویلای جنگلی درون شهرک معاوضه با آپارتمان مد نظر است، که سبک معاوضه ویلا در شمال در مورد این ویلای فروشی که یکی از شرایط معاوضه با آپارتمان مسکونی در اصفهان می‌باشد صدق میکند. 
 
چنانچه تمایل به خرید ویلا دوبلکس در شهرهای مختلف شمال کشور علی الخصوص در مازندران را مد نظر داشتید، میتوانید با مشاورین سایت املاک و شرکت بانیان مسکن در میان گذارید تا هماهنگی‌های لازم جهت معرفی بهترین گزینه از ویلاهای فروشی موجود با توجه به توان خرید و سلیقه شما، به شما ارایه دهند.
دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.