فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا دوبلکس نوشهر - کد: 2426 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 225 متر مربع
متراژ بنا: 175 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: غیرشهرکی
قیمت: 895،000،000  تومان

فروش ویلا دوبلکس حومه نوشهر در مسیري آسفالته با تنوع ویلاهای تهرانی نشین و ویلاهاي انگشت شمار بومی و منشعب از جاده اصلی به سمت جنگل به فاصله حدود کمتر از 1000 متر با دریا و در محیطی دنج و نزدیک به کوه و در یكی از بهترين مناطق نوشهر در بین ویلاهای مجاور واقع شده است .
مساحت زمین این ویلای دوبلکس فروشی در نوشهر حدود 225 متر با سازه دوطبقه به متراژ حدود 175 متر 3خواب مجهز به مجوز ساخت و پایان کار و سند شورایی قابل سند ششدانگ با نصب کنتورهای قانونی برق و گاز با قیمت 895 میلیون تمام به خریدار چنین سبک ویلایی نزدیک دریا و پای کوه واگذار میگردد .
نما ویلا طبق تصویر سنگ آنتیک با درب ضد سرقت در ورودی سالن و یک اتاق خواب و آشپزخانه و سرویسی در زیر پله در طبقه اول قرار داشته و طبقه دوم ویلا نیز با یک سالن کوچک و تراسی رو به حیاط که از سالن این طبقه از ویلا مربوط بوده و دو خواب به همراه كمد دیواری و مستر که به تراس جنوبی و رو به محوطه با ویو درختان سبز جنگلی همراه میباشد .
سیستم گرمایش ویلا با پکیج بدون نصب رادیاتورها بوده و لوله کشی شوفاژ در تمام قسمتهای داخل ویلا انجام گرفته ، سیستم سرمایشی در این ویلا با کولر و اسپیلت میباشد که به عهده خریدار خواهد بود .
قیمت فروش ویلا دوبلکس معرفی شده در نوشهر حدود 890 میلیون تومان میباشد و جزو ویلاهای فروشی دوبلکس 3خواب تا 300 میلیون در شمال و بهترین مناطق ویلایی در نوشهر شناخته میشود و بهترین موردی میتواند برای افرادی باشد كه از 850 تا 900 میلیون تومان توان خرید ویلا دوبلكس در شمال نوشهر را دارند .
فروش ویلا دوبلکس در نوشهر و به طور کل در شمال جزو پرفروش ترین سبك و نقشه ویلا ميباشد ، چرا که بزرگی بیش از حد ویلا در نقشه های تریبلکس و .... مشكلات و هزینه و نگهداری خاص خود را دارد و همینطور ویلاهای کوچکتر در نقشه های فلت و نیم دوبلکس و نیم پیلوت کفاف خانواده های پر جمعيت را نمیدهد بنا بر این مساله بیشتر سازندگان ویلا در شمال و همچنین خریداران ویلا به سمت ساخت و خرید ویلا دوبلکس روی آورده اند .
بهترین نمونه و نقشه ویلا دوبلکس میتواند در متراژ 160 تا 350 متر بنا باشد که با یک خواب در پایین و دو تا 3 خواب در بالا به اضافه نشیمن مناسب در طبقه دوم خود و دو تراس شمال جنوبی و با موقعیت تهرانی نشین و یا در مجموعه شهرک با نگهبانی و امنیت محیطی واقع باشد .
بهترین نقشه و سبک سازه ویلا ساحلی و جنگلی در شمال ویلا دوبلکس میتواند باشد که بسته به قدرت خرید شما از ویلا دوبلکس دو خواب تا ویلا دوبلکس چهار خواب در متراژ زمین 200 تا 1000 متر میتواند باشد و اینکه ویلا دوبلکس به صورت مستقل و بیرون از شهرک و یا ویلا داخل شهرک و به عنوان ویلا دوبلکس شهرکی با نگهبانی و در محیطی محصور ساحلی یا جنگلی باشد .
بیشتر ویلاهای فروشی موجود در شمال دارای سند شورایی کامل و معتبر میباشد که خرید چنین ویلا هایی بدور از نگرانی میباشد و به طور کل امنیت در خرید ویلا این است که ویلا علاوه بر این که داخل شهرک بوده دارای اسناد و مدارک لازم مانند سند ششدانگ و پایان کار و یا مجوز ساخت باشد و در مورد این ویلا دوبلکس فروشی در نوشهر که دارای پایان کار و حکم سند عیانی برای ویلا را دارد همچنین دارای سند شورایی و امکان ارتقاء به سند تک برگ ششدانگ را نیز بعد از گذشت زمان و طی مراحل اداری داراست .
فروش ویلا دوبلکس در نوشهر میتواند در غرب از حومه شهر نوشهر تا چالوس و بیشتر در قسمت جنگلی و کمريندی نوشهر به سمت چالوس یافت شود و از سمت شرق فروش ویلا دوبلکس در نوشهر میتواند از اطراف نوشهر تا رویان و حومه این شهر در قسمت نوار ساحلی و حاشیه جاده و جنگل یافت شود .
معروفترین مناطق ویلایی نوشهر تا رویان به ترتیب از سمت غرب به شرق میتوان فروش ویلا در لتینگان ، فروش ویلا در امیر رود ، فروش ویلا در مزگاه ، فروش ویلا در چلک ، فروش ویلا در چلندر ، فروش ویلا در نخ شمال ، فروش ویلا در سیسنگان، فروش ویلا در ونوش، فروش ویلا در وازیوار ، فروش ویلا در سیاهرود که در شرقی ترین نقطه از نوشهر و نزدیک به رویان میباشد را نام برد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.