فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا رویان - کد: 2280 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: نیم دوبلکس
متراژ زمین: 270 متر مربع
متراژ بنا: 180 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 770،000،000  تومان

خرید ویلا در رویان و روستاهای اطراف شهرستان رویان

 

فروش ویلا رویان و خرید ویلا در رویان و روستاهای اطراف شهرستان رویان ، به دلیل نزدیكی به دریا و جنگل و داشتن مناظر طبیعی بكر و زیبا جنگلی مانند آبشار آب پری و روستاهای جذاب كوهستانی و با داشتن مراكز معروف و مطرح برند و تنوع رستوران ها و فست فودهای معروف و به نام ، فروش ویلا در رویان را نسبت به شهرهای همجوار شرقی از رونق و اهمیت بيشتری برخوردار كرده است .

 


خرید ویلا در رویان كه از غرب وصل به شهر بندری و توریستی نوشهر و از شرق به شهرستان نور و با داشتن نوار ساحلی و شهرک های ویلایی جنگلی و ساحلی متنوع ، شامل ويلا پلاک اول ساحل و یا ویلا نزدیک جاده در تعدد و كثرت زیاد برای فروش عرضه و معرفی میشود.

 

مساحت ویلا با نقشه نیم پیلوت

 

ویلا فروشی مد نظر در غرب رویان و شرق نوشهر با مساحت زمین 270 متر با نقشه نیم پیلوت با زیربنا 180 متر نیم دوبلکس شخصی ساز داخل مجموعه ی ویلایی تهرانی نشین ، با پایان کار و نوساز کلید نخورده با 2 خواب و پاركینگ مسقف زیر ساختمان به فروش میرسد .
حیاط سازی مناسب و کف سازی زیبا به صورت سنگفرش شده و با نصب انشعابات کامل آب برق گاز پله سنگ و کف تراس سرامیک با نرده پله چوبی همراه با باربیکیو و پنجره‌ها دوجداره upvc-و درب ضد سرقت در منطقه سیسنگان به سمت رویان و با كمی فاصله تا جاده سراسری واقع شده است .

 

امکانات گرمایشی ویلا، متریال های استفاده شده در طراحی ویلا

 

ویلا فروشی رویان در طبقه اول پس از ورود سالن پذیرایی بزرگ و شومینه با کف سالن سرامیک و سقف لمبه با تیرنمای چوبی و دیوار سالن قسمتی سفیدکاری شده و قسمتی با چوب تزیین شده است و در همین طبقه 1سرویس و 1خواب با مستر که کف سرامیک و سقف لمبه با نورپردازی مخفی هالوزنی انجام شده است .

طبقه دوم ویلا در رویان با پله و نرده چوبی و 1خواب با مستر قرار دارد و کف اطاق خواب سرامیک و سقف لمبه میباشد در ضمن تراس شرقی با نرده چوبی یک ویژگی خاص به نمای ساختمان ویلایی داده است .

لوله کشی شوفاژ و نمای ویا سفید و قسمتی با آجرنما همراه با چراغ های هالوزن که بسیار زیبا و شکیل نموده است و این ساختمان در محیطی دنج و آرام قرار گرفته كه فاصله تا دریا و جاده اصلی و نزدیکترین زمان به مرا کز تفریحی و خرید ۳ دقیقه بوده و با دریا در حدود 500متر و با فرودگاه نوشهر در حدود 30 كیلومتر مسافت دارد.

خرید ویلا در رویان و روستاهای توريستی از رویان تا نوشهر مانند ، فروش ویلا در سیاهرود ، فروش ویلا در بنجیكول ، فروش ویلا در هندومرز ، فروش ویلا در عالم كلا ، فروش ويلا در وازیوار ، فروش ویلا در حسن آباد ، فروش ویلا در فراشكلا و فروش ویلا در نوار ساحلی شهرهای شمال در تنوع متراژ زمین و سازه ویلایی برای فروش به خریداران در سایت بانیان مسكن معرفی میگردد .
قیمت اين ویلا فروشی در رویان به سمت نوشهر در منطقه سیسنگان با دوخواب و مشخصات قید شده و تصاویر مندرج در سایت با قیمت 790 میلیون تومان به صورت شرایطی و اقساطی توافقی به فروش میرسد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.