فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا رویان یکتاسرا - کد: 2360 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 300 متر مربع
متراژ بنا: 250 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 560،000،000  تومان

این ویلای شیک و شخصی ساز در رویان و یکی از خیابان های فرعی زیبا و تهرانی نشین با ویلاهای شهرکی و مستقل متنوع به نام یکتاسرا با خیابان پهن و عریض در یکی از شهرک های زیبا با فاصله 2 كیلومتری تا دریا در مجموعه ای 40 واحدی تهرانی نشین در شهرک یکتاسرا در رویان واقع گردیده است.
ویلای دوبلکس فروشی در رویان و یکتاسرا درون شهرک با زمین به مساحت 300 متر و زیربنا 250 متر به صورت مبله کامل با کلیه لوازم اساسی ویلا به قیمت حدود 100 میلیون با 3 خواب که دو خواب معمولی با کمد دیواری و یک خواب مستر كه هر سه خواب ویلا در طبقه دوم با یک نشیمن و سرویس بهداشتی و تراس رو به جنگل  و یک سالن بزرگ و آشپزخانه و سرويس در طبقه اول ویلا قرار گرفته است.
در سقف ویلا كه به صورت روف گاردن مطابق تصویر ویلای فروشی در یکتاسرا رویان درون شهرک میبینید ، در این قسمت از ویلا فضای باز و 180 درجه کل منطقه و چشم انداز دریا و جنگل را تا کیلومترها خواهید دید و این ویلا تنها ویلای فروشی درون شهرک در منطقه یکتاسرای رویان میباشد که دارای روف گاردن و به صورت مبله کامل میباشد.
سند ویلا فروشی درون شهرک در یکتاسرا به صورت قولنامه ای و شورایی میباشد و خریدار میتواند اقدام به اخذ سند ششدانگ نماید ، در ضمن کلیه امتیازات برق و آب و کاز روی ویلا نصب گردیده و با توجه به مبله بودن ویلا میتوان از آن استفاده کرد همچنین معماری و طراحی بینظیر داخلی ویلا به همراه حیاط سازی زیبا و کامل به خریدار حس آرامش و رضایت قلبی از خرید ویلای دلخواه و مورد پسند را خواهد داد .
قیمت ویلا طبق توافق با خریدار بوده و قیمت نهایی ویلا با توجه به نحوه پرداخت نقدی یا شرایطی ویلا مشخص میگردد ، اما قیمت پیشنهادی مالک برای فروش ویلای شهرکی در رویان و یکتاسرا در حدود 560 میلیون تومان میباشد و ما به اشخاصی كه خرید ویلا تا 600 میلیون تومان را به صورت مبله کامل و در اطراف رویان و در یکتاسرا دارند معرفی خواهیم کرد.
فروش ویلا رویان در منطقه یکتاسرا که یکی از زیباترین شهرهای توریستی استان مازندران با ویژگیهای خاص و منحصر به فرد خود در بين شهرهاي شمالي کشور میباشد ، نام قدیم این شهر(المده ) بوده است که بیش از 20 سال قبل به نام رویان که بر گرفته از نام قدیم کجور ( منطقه کوهستانی شهرستان نوشهر ) بوده و از همان سال طبق تقسیمات کشوری از نوشهر جدا و به شهرستان نور متصل شده است و یکی از مناطق زیبای دیدنی شهر رویان منطقه یکتاسرا و ویلاهای فروشی در بهترین قسمت ويلایی رویان یعنی یکتاسرا میباشد که در 5 کیلومتری شهر رویان به سمت نوشهر قرار گرفته است.
در مورد شهر رویان و ویلای فروشی در یکتاسرا رویان میتوان چنین اذعان داشت که منطقه وسیع با چند روستا از جمله روستای بنجکول - حسن آباد -نوده که در این بین فروش ویلا در یکتاسرا رویان به سمت سیاهرود مورد پسند بیشتر خریداران ویلا در رویان و اطراف این شهر توریستی در شرق نوشهر را شامل میشود و در خیابان اصلی یکتاسرا همه تهرانی های قدیم با ویلا باغ های وسیع در اینجا سکونت دارند و چون نزدیک به شهر و دریا از طرف دیگر وجود انواع رستورانها و کافی شاپ و مراکز پوشاک و سایر موارد مورد توجه تهرانی ها با ویلاداران این منطقه شده و ارزش مکانی آنرا دو چندان نموده است .
در رابطه با خرید ویلا در شمال و خصوصا خرید ویلا در رویان و روستاهای مذکور به سمت نوشهر باید چنین گفت که ، امروزه شاهد توجه خریداران محترم در منطقه رویان بیشتر به سمت منطقه یکتاسرا بوده و سعی در خرید ملک یا بدنبال ارزش ملکی بیشتر در این منطقه میباشند.
شرکت ساختمانی بانیان مسکن امن شمال به عنوان برترین سایت معرفی ویلا و املاک در شمال با توجه به این اصل در پی معرفی بهترین ویلاهای فروشی از نظر زیبایی و قیمت و جانمایی در بهترین مناطق شمال کشور از فروش ویلا در رویان و یکتاسرا گرفته تا ویلای فروشی در متل قو و رامسر و با توجه به توضیحات کامل و تصاویر مختلف از تمامی زوایای داخلی و نمای بیرونی و اطراف ویلا سعی در معرفی درست و انتخاب بهتر شما عزیزان در خرید ویلا دلخواهتان در شمال را داریم.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.