فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا رو به جنگل - کد: 2184

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 250 متر مربع
متراژ بنا: 165 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: غیرشهرکی
قیمت: 9،000،000،000  تومان

موقعیت مکانی و متراژ ویلا

خرید ویلا رو به جنگل و فروش ویلا رو به جنگل و دریا با متراژها و قیمت های متفاوت برای فروش عرضه می شود ، اما در مورد این ویلا فروشی رو به جنگل و نه دریا باید گفت که ، این ویلا با داشتن 250 متر زمین شمالی و جنوبی رو به جنگل و کوه و در حدود 170 متر بنا با احتساب دور دامنه و یک سوم پله ها و یک دوم تراس و با بنای دوبلکس نوساز و 2 خواب ، که هر دو خواب ها در طبقه دوم ویلا با کمد دیواری و یک سرویس ایرانی و فرنگی و دوش حمام و سالن پذیرائی و آشپزخانه در طبقه فلت و همکف ویلا با یک سرویس فرنگی و شومینه و تراس 10 متری رو به جنگل با ویو و منظره ی زیبای جنگل سبز شمال همراه است .

کلیه ی اسناد و مدارک این ویلا کامل و توسط ماده 90 در حال بررسی و پیگیری جهت اخذ سند و پایان کار و جریمه جهت پرداخت و اخذ مجوز ساخت از طریق ماده 90 می باشد . 

تصاویر از داخل ویلا و نمای بیرون ویلا در سایت موجود می باشد و این تصاویر مربوط به قبل از اتمام ویلا و در حدود 20 روز تا پایان کار و اتمام ویلا گرفته شده است .

 

قیمت ویلا

قیمت این ویلا رو به جنگل در حدود 900 میلیون تومان قیمت گذاری شده ، و این به خاطر موقعیت و مکان دنج و بکر این ویلا فروشی در بهترین منطقه ی نوشهر تا رویان روستای نجارده و بندپی و دور از لوله گاز و خیابان گاز ، با فاصله 300 متری تا دریا و 500 متری تا جنگل های شمال و کوه و در محیطی آرامش بخش و تهرانی نشین و خانوادگی بنا گردیده است .

فروش ویلا رو به جنگل در شمال ، نسبت به موارد مشابه فروش ویلا رو به دریا و ساحل از قیمت مناسب تر و کمتری برخوردار است . و این اختلاف قیمت به دلیل موقعیت ساحلی و جنگلی بودن زمین و ارزش بالاتر و گران تر ویلا و زمین ساحلی ، با ویو و دید رو به دریا نسبت به ویلا جنگلی با چشم انداز و نمای رو به جنگل های شمال است.
فروش ویلا رو به جنگل با چشم انداز کوه و جنگل در اکثر مناطق شمال، با موقعیت قرارگیری ویلا رو به جنگل یعنی موقعیت زمین که ویلا در آن به صورت شمالی و جنوبی احداث گردیده ، مطمئنا نمای رو به کوه و جنگل را به صورت ابدی و دائم در صورت کور نکردن ویلا  با ساخت ویلائی دیگر در مسیر ، دید جنگل را دائم و باز خواهد داشت.
فروش ویلا پای کوه و در ارتفاع ، فروش ویلا در مزگاه ، فروش ویلا در ونوش و مناطقی که ویو باز و مسلط رو به جنگل را دارند ، در مناطق شمالی فراوان به چشم می خورند که از این نمونه ها می توان به فروش ویلا در شهرک پشتوان ، فروش ویلا در شهرک نوروزی ، فروش ویلا در شهرک دریا بیشه ، فروش ویلا در شهرک آذربون در مزگا نیز اشاره کرد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.