فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا رو به دریا - کد: 2191 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 500 متر مربع
متراژ بنا: 270 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 480،000،000  تومان

فروش ویلا جنگلی رو به دریا ، را می توان از سایت اختصاصی و فعال و جامع خرید و فروش ویلا به تعداد زیاد و با قیمت های متفاوت از 150 میلیوت تا 200 میلیون و از 250 میلیون تا چند میلیارد تومان در مناطق شمال خصوصا در استان مازندران و شهرستان های نوشهر ، متل قو ، سلمان شهر ، چالوس تا رویان و نمک آبرود و روستاهای اطراف نوشهر ، به دلیل نزدیکی و فاصله کم دریا و جنگل به هم در این مناطق یافت.

 

متراژ ویلا و مشخصات داخلی آن

 

خرید و فروش ویلا رو به دریا در منطقه ی جنگلی در شمال با متراژ زمین 500 متر مربع و با بنای تازه ساخت و دوبلکس 270 متری نوساز با تعداد 3 خواب و 3 سرویس ایرانی و فرنگی با حمام و تراس رو به دریا و جنگل به طور همزمان و دائم در محیطی داخل شهرک با نگهبانی 24 ساعته و شبانه روزی و امن محصور شده توسط دیوار اطراف شهرک با قیمت 480 میلیون تومان به فروش میرسد .

 

قیمت ویلا


قیمت ویلا رو به دریا 480 میلیون تومان بوده و جای تخفیف نیز به خریداران پای معامله به صورت مختصر داده خواهد شد ، برای خرید ویلا میتوان به صورت نقد و اقساط با صاحب ویلا وارد معامله شد به گونه ای که نصف مبلغ ویلا و تا 200 میلیون تومان به صورت نقدی پرداخت شود و مابقی و مانده پول در حدود 280 میلیون تومان را به صورت اقساطی با شرایط پرداخت کوتاه یا بلند مدت به صاحب ویلا پرداخت کرد .

هنگام ورود به داخل ویلا بعد از حیاط زیبا و پرگل با یک سالن بزرگ با نورگیر مناسب و پنجره های کشوئی و دو جداره با کیفیت عالی و کف سالن با سرامیک طرح پارکت به رنگ قهوهای و آشپزخانه با کابینت ام دی اف و یک سرویس بهداشتی در گوشه مخفی ویلا و یک اتاق خواب با کمد دیواری و سرویس بغل و یک شومینه زیبا در سالن و یک پله از جنس سنگ تراورتن که مارا به طبقه دوم ویلا با 2 خواب و یک نشیمن و 2 سرویس و یک تراس رو به جنوب غربی با دید و منطره جنگل و چشم انداز دریا به صورت نیمه کامل مواجه می کند .

سقف بیرونی ویلا با شکستگی زیبا با جنس آندو ویلا نمای زیبایی به این ویلا داده است . سقف داخلی ویلا با لمبه و چوب روس پوشش داده شده است و  این ویلا با دید رو به دریا در موقعیت جنگلی داخل شهرک با سند در دست اقدام و مجوز ساخت و پایان کار و حیاط سازی زیبا و شکیل و با قرار گیری حدود 4 ماشین در محوطه بیرونی ویلا ، این ویلا دا جزو ویلا های خاص با دید دریا و جنگل در محیطی تهرانی نشین و شهرکی مبدل کرده است ، سیستم گرمایشی ویلا با شوفاژ و بخاری گازی و سیستم سرمایشی در هوای گرم تابستان با اسپیلت و کولر می باشد .

 

موقعیت مکانی ویلا

 

موقعیت مکان و محلی این ویلا رو به دریا ، جنگلی بوده و در روستای توسکاتک از توابع شهرستان نوشهر که از غرب به روستای علی آباد عسگر خان و از شرق به پارک جنگلی سیسنگان و از شمال به دریا و ساحل خزر و از جنوب به رشته کوه البرز و جنگل های سبز شمال متصل می شود با فاصله ای در حدود 25 کیلومتر تا نوشهر و حدود 500 متر تا دریا و ساحل و در حدود 700 متر تا جنگل و کوه فاصله دارد در ضمن مسیری از راه رسیدن به ویلا خاکی و بقیه مسیر آسفالت می باشد .

برای خرید ویلا رو به دریا میتوان از تصاویر و عکس های گرفته شده از داخل و بیرون ویلا و ثبت شده در سایت بانیان مسکن ، به چگونگی موقعیت ویلا و مناظر اطراف و چشم انداز دریا و محیط اطراف ویلا رو به دریا داخل شهرک پی برد .

 

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.