فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا زیر قیمت - کد: 2127 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 300 متر مربع
متراژ بنا: 180 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 379،000،000  تومان

فروش ویلا زیر قیمت در شمال با آیتم و متریال کاربردی درجه یک در ویلا و با طرح و نقشه شیک و مدرن در داخل ویلا ، معماری و چیدمان و رنگ بندی ویلا بسیار شیک و مدرن میباشد . داخل ویلا از چوب و سنگ برای تزئینات داخلی و دیوارهای داخل ویلا و پذیرایی استفاده شده است و در تصاویر داخلی ویلا میتوان به وضوح به این نکته پی برد.
ویلا زیر قیمت در شمال و در کل در کشور به دلیل رکود ساخت و ساز و خرید و فروش ویلا و املاک بعضی از ویلاهای فروشی ، ویلا زیر قیمت و به قیمت واقعی برای فروش توسط مالکان و فروشندگان ویلا برای فروش گذاشته شده اند . که این رکود و کم شدن خرید و فروش شامل حال ویلاهای لوکس و خوش نقشه نیز میباشد.

 

قیمت ویلا

ویلا به صورت مبله و فرنیش با قیمت در حدود 375 میلیون تومان مقطوع با تخفیف در حد 5 میلیون به فروش میرسد . ویو و چشم انداز ویلا در بهترین و پرطرفدارترین منطقه ویلایی شمال از چلک تا سیسنگان با ویو ابدی و دائم جنگل و کوه میباشد . ویلا با 3 خواب و یک خواب ویلا در طبقه اول و دو خواب ویلا در طبقه دوم مستر میباشد . سیستم گرمایشی ویلا شوفاژ و پکیج با موتورخانه میباشد.

 

مشخصات ویلا

خرید و فروش ویلا زیر قیمت و فروش ویلا به قیمت واقعی آن در شمال در بازار امروز به وفور یافت میشود اما باید به نوع ساخت و سازه ویلا و سندیت و محل و موقعیت ویلا که در کدام منطقه از شمال ویلا داخل شهرک و چه ویلا بیرون از شهرک با چشم انداز و منظره دیدنی ویلا توجه داشت.
ویلا ارزان قیمت و لوکس در محیطی تهرانی نشین با لوازم و اثاثیه و طراحی و دیزاین داخلی ویلا شیک و مدرن وبه روز میباشد . ویلا با امنیت کامل و نگهبانی جهت حفظ امنیت و مراقبت و نگهداری ویلا و گل و گیاه محوطه ویلا میباشد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.