فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا ساحلی - کد: 2011

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 550 متر مربع
متراژ بنا: 320 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: ساحلی
محل: شهرکی
قیمت: 11،000،000،000  تومان

ویلا در شهرک ساحلی؛

نوع جانمایی و موقعیت قرارگیری ویلا درون شهرک ساحلی به نحوی است که کمی نسبت به ویلاهای پلاک اول دریا و قطعاتی که چسبیده به ساحل هستند فاصله داشته و در وسط شهرک و به گفته‌ای به عنوان ویلای ساحلی فروشی در قطعه و پلاک سوم ساحل به شما معرفی می‌شود.
فروش ویلا ساحلی با سازه‌ای دوبلکس که در مجموعه‌ای ساحلی با حضور ویلاهای هم تیپ و هم‌درجه در مساحت زمین حدود 550 متری دارای سند ششدانگ مالکیت و ساختمانی دوبلکس به متراژ 320 متر، دارای 4 خواب اعمار گردیده و مناسب افرادی است که خرید ویلا ساحلی در نوشهر را منتخب دانسته و دارای خانواده‌ای پر‌جمعیت بوده، کاملا این ویلای ساحلی لوکس می‌تواند ایده‌آل باشد.
 

نوع نقشه و متریال ساخت ویلا در شمال

همانطور که گفته شد ویلا در ‌‌‌2طبقه اعمار شده و با گذر از خیابان اصلی در ظلع شمال وارد شهرک با زیبایی خیره‌کننده و سوییت نگهبانی در بدو ورود با ویلاهای لوکس ساحلی در شرق و غرب را مشاهده خواهید کرد که طی مسیری حدود 100 متر به ویلای فروشی مد‌نظر خواهید رسید.
محوطه‌ای زیبا با تنوع گیاهان زینتی چشم‌نواز از پله های سنگی به سمت داخل ساختمان حرکت و با سالنی بزرگ به همراه آشپزخانه‌ای مجهز با کابینت و لوازم اساسی، اتاق خواب مستر و سرویس جداگانه گوشه پله هایی که به طبقه دوم با 3‌خواب مستر و نشیمن بزرگ که به تراسی شرقی رو به دریا مشرف می‌باشد و با گردش سر متوجه چشم انداز باز و کامل جنگل نیز خواهید شد.
فروش ویلا ساحلی در شمال که در این قسمت می‌خواهیم راجع به آن صحبت کنیم به عنوان ویلا شهرکی با سند و جواز ساخت و پایان کار در محیطی ساحلی بوده و با جانمایی در مرکز شهرک، چشم انداز دریا و هم جنگل را دارا می‌باشد.
موقعیت ویلا در این شهرک ساحلی به گونه‌ای است که با توجه به نقشه مناسب آن دارای چهار خواب با دو تراس شرقی غربی که دید و منظره‌ای ابدی از دریا و ساحل که فاصله تمام ویلاها‌ی مجاور رعایت شده و با فاصله زیاد از هم به وضوح حس امنیت و آرامش و دنج بودن هنگام صرف چای و قهوه روی تراس ویلا به خریدار دست می‌دهد.
 

قیمت ویلا در شمال

قیمت ویلای ساحلی فروشی داخل شهرک با توجه به قرارگیری در پلاک سوم ساحل در حدود 11 میلیارد تومان قیمت گذاری شده و با توجه به شرایط پرداخت نقدی و شرایطی، قیمت ویلا قابل تغییر و مذاکره نهایی خواهد بود.
 

مشاعات ویلا و شهرک ساحلی

ویلا دارای آلاچیق زیبا در محوطه حیاط بوده و مشاعات ویلا شامل فضای سبز محل بازی بچه‌ها و مکانی برای جشن و شادی با فضایی سرپوشیده لب ساحل و قایق و جت اسکی و پدالو برای اعضای شهرک به صورت مشاع قابل استفاده می‌باشد و با جاده‌های رفت و برگشت 12 متری شهرک و دید دریا و امنیت ویلا به دلیل شهرکی بودن و فاصله تا جاده حدود 50 متر و با دریا حدود 30 متر جزو بهترین ویلاهای ساحلی در خطه شمال مطرح و فروش ویلا ساحلی شمال را شامل می‌شود.
جهت تمایل برای مشاوره و توضیحات بیشتر با شرکت بانیان مسکن و مدیریت سایت تماس بگیرید 09124957595 جهت خرید و فروش ویلای ساحلی در شمال ما در خدمت شما هستیم.
 

تفاوت ویلاهای ساحلی در شمال

بیشترین تفاوت در ویلاهای ساحلی شهرکی بعد از اختلاف در نوع سازه و متریال و مصالح ساخت ویلا، می تواند موقعیت و مکان ویلا ساحلی در شهرک باشد.
چرا که هرچه ویلا به دریا و ساحل نزدیک تر باشد از ارزش و قیمت بیشتری برخوردار می باشد، در اصطلاح ویلای ساحلی در پلاک اول ساحل نسبت به ویلای ساحلی در قطعه سوم آب از ارزش و محبوبیت بیش تری برخوردار است.
دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.