فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا ساحلی در رویان - کد: 2397

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: فلت
متراژ زمین: 600 متر مربع
متراژ بنا: 365 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: ساحلی
محل: شهرکی
قیمت: 19،000،000،000  تومان

خرید ویلا ساحلی در شمال در اولویت خريد شماست و ما با گلچین کردن موارد ویلا ساحلی از رویان تا نوشهر و معرفی این ویلا ساحلی درون شهرک با سازه ای رویایی و مدرن درون شهرک لوکس ساحلی که از یک سو به ساحل ماسه ای خصوصی و از سوی دیگر به خیابان عبوری اصلی متصل بوده و ویلای فروشی ساحلی معرفی شده در این شهرک ساحلی در شمال واقع شده كه هم ديد کامل جنگل و دریا را برای شما به ارمغان آورده و این مورد از خريد ويلا ساحلی از نوشهر تا حومه رويان را به شما در این بخش معرفی خواهیم کرد .
فروش ویلا ساحلی شهرکی در شمال به دو صورت مطرح ميشود یا اینکه ویلا ساحلی شهرکی با بنای قدیمی و نیاز به بازسازی و مرمت بوده و یا اینکه ویلا ساحلی شهرکی نوساز و کاملا مدرن و امروزی برای فروش ارایه میگردد .
خرید ویلا ساحلی در نوشهر درون شهرک لوکس و اساسی از لحاظ مدیریت و زیرساخت و امکانات رفاهی و امنیتی با تجمع حدود 7 ویلا هم شکل و هم تیپ در مجموعه ای ساحلی متصل به دریا با ساحل خصوصی شنی ماسه ای و با دید کامل دریا و جنگل در تک تک ویلاهای فروشی این شهرک که در سیسنگان از توابع شهرستان نوشهر واقع شده و مورد بسیار لوکس و شیک خرید ویلا ساحلی در نوشهر برای افرادی که توان خرید چنین ویلای ساحلي در نوشهر را دارند میباشد .
این ویلا ساحلی مدرن و شیک با نمایی زیبا درون شهرکی لوکس و زیبا با طراحی و دیزاین مثال زدنی در زمینی به متراژ 600 متر و سازه ای ویلایی 3 خواب مستر در مساحت 365 متر فایل معقول در خرید ویلا ساحلی در شمال به شما عزیزان خواهد بود .
قیمت فروش ویلا ساحلی در شهرک و در شمال کشور همانطور که در مورد شهرک و خود ویلا و امتیازات کامل شامل نگهبانی دایم و ساحل خصوصی شنی و همچنین داشتن سند مالکیت ششدانگ و پایان کار و مجوز ساخت و همینطور سیستم هوشمند کامل نصب و اجرا شده روی ویلا با قیمت 19 میلیارد تومان در رديف ویلا ساحلی در نوشهر با تصاویر كامل از شهرک و ویلا به فروش گذاشته شده است .
همانطور که میدانید قیمت ویلا ساحلی در شهرک ساحلی بستگی به نوع سازه و ساخت ویلا و متراژ زمین و از همه مهمتر موقعیت قرارگیری ویلا در شهرک میباشد و در مورد ویلا ساحلی هر چه به ساحل و دریا نزدیکتر باشد قیمت ویلا نیز افزایش پیدا میکند و اوج قیمت ویلا ساحلی در شهرک مختص ویلاهای ساحلی در پلاک اول ساحل و قواره اول آب میباشد .
نقطه اوج طراحی ویلا ساحلی که تماشای دریا مهمترین شاخصه بوده که حاصل فرآیند پیچیده طراحی پلان و چیدمان هوشمندانه ویلا ساحلی درون شهرک بوده و برخورداری از دید دریا در تمام ویلاهای مجموعه اجرا شده ، این ویژگی باعث شده تا در هنگام حضور در ویلای فروشی ساحلی درون شهرک در نوشهر با برخورداری از منظر دریا احساس بودن در منطقه ساحلی ادامه یافته و ساکنین برای تماشای دریا نیازی به خروج از ویلا نداشته باشند .
در این ویلا ساحلی دو راهکار در طراحی و ساخت ویلا که حس ویلا در شمال را داشته باشید اجرا شده که پنجره ها و ایوان نماد ویلا در شمال بوده و این موضوع سبب شد تا در طراحی و قرارگیری پنجره ها شما در هنگام بارش دید جنگل و دریا را کامل احساس کنید و همین موضوع در طراحی تراس و ایوان نیز در روزهای آفتابی امکان پذیر گردیده است .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.