فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا ساحلی در شمال - کد: 2428

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 740 متر مربع
متراژ بنا: 500 متر مربع
تعداد خواب: 5
عمر بنا: نوساز
موقعیت: ساحلی
محل: شهرکی
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید

چنانچه تمایل به خرید ویلا ساحلی مدرن و لوکس درون شهرک در شمال و منطقه نوشهر دارید این ویلای فروشی ساحلی با استخر در داخل ویلا میتواند به دلیل ساخت عالی و موقعیت متصل به دریا و نزدیک به جنگل ، یکی از بهترین آیتم در خرید ویلا ساحلی استخردار در شمال برای شما باشد .
فروش ویلا ساحلی در شمال نوشهر در شهرک لوکس و زیبا با خیابان بندی عریض به صورت دو بانده از جاده اصلی تا دریا با داشتن ساحل اختصاصی شنی و مناسب در پلاک سوم از دریا با ویو مستقیم دریا و همچنین جنگل با تنوع ویلاهای شیک و لوکس در کنار دریا و درون مجموعه ای خصوصی با نگهبان و امنیت کامل واقع شده است .
ویلای ساحلی فروشی در مسیر نوشهر به سمت رویان درون شهرک و قواره سوم دریا با زمین حدود 730 متری دارای سند ششدانگ مالکیت و مجوز ساخت و پایان کار در سازه ای دوبلکس با روف گاردن در قسمت سقف بیرونی ویلا و در مجموع با مساحت 500 متر در 5 خواب به همراه استخر و سونا داخل ویلا اعمار گردیده و با قیمت 8 میلیارد و 300 میلیون تومان با توجه به شرایط پرداخت در خرید قابل تخفیف و مذاکره میباشد .
محوطه زیبا با طراحی حیاط منحصر به فرد به عنوان فضای سبز و باغچه و نصب کنتور برق و گاز در این قسمت با موتورخانه متصل به ساختمان و مشخصات ویلا ساحلی که در طبقات به شرح زیر میباشد و با تصاویر داخلی از قسمت های مختلف طبقات درون سایت جهت آشنایی بیش‌تر شما اجرا شده است .
در طبقه همکف هنگام ورود دست راست شما با استخر و سونا که با پوشش شیشه در سالن قابل دید میباشد و سالن بزرگ و مبله شده با شومینه چدنی و کف پارکت و یک اتاق خواب مستمر به همراه کمد دیواری و آشپزخانه فول و سرویس بهداشتی جدا در کنار راه پله که با چوب و نرده فلزی شکیل میباشد در این طبقه به همراه سیستم نصب گرمایشی شوفاژ و نصب سیستم کولر به عنوان سرمایش در ویلا را خواهید داشت .
طبقه اول دارای نشیمن سالن حدود 50 متری به همراه میز بیلیارد و 4 اتاق خواب مستمر مبله به همراه تخت خواب و کمد دیواری که هر یک از خواب ها به تراس رو به جنگل و دریا ارتباط داشته و پنجره های قدی بلند به همراه پرده با سقف تلفیقی از چوب و کناف شده و یک میز بار جهت پذیرایی در این قسمت را خواهید داشت و از تراس 40 متری جنوبی که ویو جنگل و کوه را داشته و باربیکیو سنگی نیز در این قسمت است با پله ای فلزی به سقف ویلا و روف گاردن مرتبط خواهید شد .
در قسمت روف گاردن ویلا ساحلی فروشی که با چمن مصنوعی و سنگ فرش شده و یک سوییت کلبه ای مجهز با ویو و چشم انداز رویایی دریا و جنگل را خواهید داشت که زیبایی و ارزش این ویلا مدرن و لوکس ساحلی را در زیباترین شهرک ساحلی نوشهر دوچندان کرده است .
فروش ویلا ساحلی در شمال متقاضیان خاص خود را دارد و هستند افرادی که به دنبال خرید ویلا لوکس و مدرن شهرکی ساحلی در نوشهر و رویان و متل قو باشند و داشتن یک ویلا ساحلی علاوه بر امتیازات ساحل خصوصی و دسترسی آسان و بدون دغدغه دارای ویو و چشم انداز جنگل نیز میباشد و ما در این تصویر شما را با یکی از زیباترین ویلای ساحلی در نوشهر آشنا میکنیم .
فروش ویلا ساحلی در شمال از قدیم الایام مشتریان و خریداران خاص خود را داشته است و چه بسا اکثر افراد تمایل به داشتن یه ویلا لوکس و زیبا رو به دریا را در شمال دارند اما به دلیل اختلاف زیاد قیمت ویلا ساحلی نسبت به ویلا جنگلی ، که این اختلاف قیمت خصوصا در مناطق پرفروش ویلا در شمال و شهرهای غرب مازندران از بابلسر تا رامسر بیشتر به چشم میخورد و دلیل آن هم وجود زمین های کم ساحلی نسبت به جنگلی در نوشهر و رویان و متل قو میباشد که باعث شده تا ارزش زمین ساحلی چند برابر بیش تر از زمین جنگلی باشد احتمال اینکه سلیقه و نظر خود را تغییر دهند بسیار زیاد است .
طبق آمار و جستجوی کلمات در رابطه با خرید ویلا در شمال جملاتی چون خرید ویلا ساحلی در بابلسر ، فروش ویلا ساحلی در رویان ، فروش ویلا ساحلی در نوشهر و همچنین فروش ویلا ساحلی در متل قو در بین شهرهای ساحلی شمال طرفداران بیش‌تری داشته و پیگیری بیش‌تری را در بر دارد .
فروش ویلا ساحلی در شمال و نوشهر را مثال بزنیم ، به دلیل وجود زمین های ساحلی در ظلع شمال جاده سراسری که از یک سمت به دریا و از سمت دیگر به جاده بین المللی مرتبط میباشد در بیشترین طول خود در حدود 200 متر با در نظر گرفتن حریم دریا و ساحل را داراست و این فاصله کم باعث شده تا زمین ساحلی از ارزش بیش‌تر و بالطبع ساخت و خرید ویلا ساحلی از قیمت بیشتری نسبت به ویلا جنگلی برخوردار باشد .
امروزه فروش ویلا ساحلی در شمال و به صورت اختصاصی از رویان تا نوشهر از تنوع سازه و با کیفیت ساخت و طراحی مناسب به صورت ویلا ساحلی داخل شهرک و به عنوان ویلا ساحلی شهرکی و یا به صورت ویلا ساحلی مستقل با قیمت میلیاردی به چشم میخورد که نمونه ای از ویلا ساحلی فروشی لوکس در یکی از شهرک های بینظیر و زیبای نوشهر را به شما معرفی میکنیم .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.