فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا ساحلی رویان - کد: 2431 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 550 متر مربع
متراژ بنا: 400 متر مربع
تعداد خواب: 5
عمر بنا: نوساز
موقعیت: ساحلی
محل: شهرکی
قیمت: 13،000،000،000  تومان

فروش ویلا ساحلی رویان در یکی از بهترین موارد فروش ویلا از لحاظ کیفیت ساخت و امکانات و امتیازات شهرک ساحلی و همچنین داشتن اسناد و مدارک معتبر ششدانگ برای شما می‌تواند در اولویت خرید باشد، که در این فایل شما را با  فروش ویلا ساحلی در رویان آشنا میکنیم .
ویلا داخل شهرک ساحلی در رویان به سمت نوشهر در مساحت زمین550 متر و سازه ای مدرن دوبلکس در حدود 400 متر دارای پایانکار و سند ششدانگ مالکیت با 4 خواب و دارای روف گاردن و سوییت مجزا در سقف بیرونی خود منظره ای زیبا و جذاب به این ویلا ساحلی فروشی در رویان با قیمت توافقی 4 میلیارد و 500 میلیون داده و در خوش منظره ترین محیط شهر اعمار گردیده است .
میدانیم شما عزیزان در خرید ویلا تمایل دارید ویلایی در شمال داشته باشید که دارای اسناد معتبر مالکیت مشخص و ششدانگ و همچنین ویلایی متفاوت با ویلاهای باشد که در گوشه و کنار شمال با طرح ها و نقشه های بساز بفروشی و با کیفیت پایین ساخته میشوند باشد و ترجیحا درون شهرک واقع شده باشد ، ویلا مورد نظر در رویان و در مسیر این شهرستان به سمت غرب در منطقه ای از شمال قرار دارد که چشم انداز بسیار زیبا از دریا و کوه البرز را همزمان در اختیار شما قرار می‌دهد، یکی از ایده های اصلی در شناخت این ویلا مدرن درون شهرک و مجموعه ساحلی با تنوع ویلاهای هم تیپ در کنار هم میباشد که این مساله باعث وجه تمایز این ویلا با بقیه ویلاهای منطقه شده است .
در بدو ورود به شهرک ساحلی در رویان بعد از عبور از سوییت نگهبانی با پنج ویلا مواجه میشویم که در عین سادگی و بی حاشیه بودن بسیار مدرن و شیک و کاملا شخصی ساخته شده و هنگام ورود به طبقه همکف ویلا با سالن خاص و دلباز با پنجره های بزرگ که ارتباط نزدیکی بین فضای باز بیرون با فضای داخلی برقرار میکند را خواهید داشت و آشپزخانه ای که در انتهای سالن واقع شده با کابینت های درجه یک ضدحریق کورین که نمای خاصی به سالن در طبقه همکف میدهد، در طرف دیگر سالن یک اتاق خواب وجود دارد که دارای کمد دیواری و سرویس میباشد و به خواب مستر شهرت دارد .
سقف این طبقه از ویلا ساحلی در رویان تلفیقی از کناف و چوب میباشد به خاطر این که حس طبیعت را در ویلا درک کنید قسمتی از سقف با چوب کار شده است ، راه پله تماما از چوب با نرده های شیشه ای به همراه دیواری در کنار خود که به سبک سنتی با آجر نمایش داده شده و شما را به طبقه اول هدایت مینماید ، در ضمن کف سرامیک با گرمایش از کف جهت سیستم گرمایشی در تمامی طبقات محسوس میباشد.
طبقه اول شامل، نشیمن با پنجره های بزرگ ویستابست به اضافه 3 خواب که همه خواب ها مستمر و با کمد دیواری میباشند و در مورد سقف داخلی نیز مانند طبقه همکف از چوب و کناف دیزاین شده و از طریق پله های آهنی که در گوشه تراس به قسمت روف گاردن ویلا که با یک سوییت 30 متری جذاب انتظار شما را میکشد خواهید رسید و به طور همزمان چشم اندازه بسیار زیبا و لاکچری از جنگل و دریا و کوه در شمال را که نمونه خلقت زیبای خداوند است را تجربه خواهید کرد .
فروش ویلا ساحلی شهرکی در رویان با امنیت کامل و دارا بودن سند ششدانگ با سازه ای مهندسی ساز و خوش نقشه و با قیمت 13 میلیارد که قیمتی متعادل و منطقی برای این ویلا ساحلی بوده و ناگفته نماند دارای تخفیف به خریدار با شرایط مناسب خرید خواهد داشت و قیمت نهایی در هنگام مذاکره حین عقد قرارداد فروش خواهد بود .
شهر رویان هم مانند دیگر شهرهای ساحلی در شمال از تنوع فروش ویلا ساحلی و جنگلی برای شما عزیزان برخوردار میباشد و بهترین ویلاهای فروشی ساحلی درون شهرک در رویان را در مسیر این شهرستان به سمت نوشهر در غرب خواهید داشت .
محدوده ساحل در رویان به طول حدود 100 تا 250 متر با احتساب حریم دریا از شمال تا جاده سراسری  به صورت طولی و شمال جنوبی مرتبط میباشد و در عرض این مسیر به سمت نوشهر املاک های تجاری و شهرک های ساحلی در هم ادغام شده و جلوه ای تجاری تفریحی به ویلای فروشی در ساحل رویان داده و از طبیعت جنگلی در بیشتر موارد معمول یک ویلا ساحلی در رویان نیز برخوردار میباشد و علت هم فاصله نزدیک دریا و جنگل در این منطقه از شمال میباشد .
فروش ویلا ساحلی در رویان به دو صورت شهرکی و مستقل با قیمت های مختلف برای فروش وجود داشته و بسته به توان خرید شما فایل های مد نظر را میتوانید انتخاب نمایید ، البته باید به این نکته هم اشاره داشت که فروش ویلا ساحلی در رویان و آن هم درون شهرک از قیمت میلیاردی در بیشتر موارد برخوردار بوده و همان طور که میدانید این قیمت به ارزش زمین ساحلی و کیفیت ساخت ویلا و محیط شهرک ساحلی ارتباط دارد.
سایت فروش ویلا در رویان را میتوان در روستاهای حاشیه ساحل به سمت نوشهر مانند فروش ویلا ساحلی در شهرک فردوس ، فروش ویلا ساحلی در شهرک سیاهرود ، فروش ویلا ساحلی در وازیوار ، فروش ویلا ساحلی در ونوش و چلک ، توسکاتک و ..... داشت و همچنین شهرک های نوساز کوچک و بزرگ دید .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.