فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا ساحلی شهرکی - کد: 2265

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 500 متر مربع
متراژ بنا: 400 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: ساحلی
محل: شهرکی
قیمت: 8،300،000،000  تومان

فروش ویلا ساحلی درون شهرک و به عنوان ویلا شهرکی در مجموعه ای کوچک تهرانی نشین در شمال با نزدیکی به دریا با ساحل شنی و ماسه ای در ظلع شمالی جاده سراسری دید و چشم انداز کامل دریا و جنگل به صورت آزاد و کامل این ویلاساحلی را به یکی از ویلاهای شیک و جذاب ساحلی درون شهرک مبدل گردیده است.

 

موقعیت مکانی ویلا

موقعیت ویلا ساحلی که مابین نوشهر و رویان واقع شده و در 25کیلومتری شهرستان نوشهر و 15کیلومتری شهر رویان درون شهرک ساحلی با نزدیکی به حنگل و جاده سراسری و مراکز خرید و فروشگاه های زنجیره ای اطراف مرتبط و با جاده چالوس در حدود 15دقیقه و تا شهر توریستی و زیبا متل قو و نمک آبرود نزدیک 40کیلومتر اختلاف مسافت دارد.

نوع سازه این ویلا ساحلی که به صورت تریبلکس در متراژ بنای حدود 400متر و زمین به مساحت 500متر مربع با حیاط سازی در حال اتمام با کفپوش از نوع واش بتن و دیوار بیرونی حیاط از سنگ کوهی و سنگ چکشی همراه با چراغ های پایه دار و یک چاه عمیق به همراه منبع ذخیره آب هوایی با تصفیه آب و یک سوئیت نگهبانی کامل در پارکینگ ویلا که در زیر ساختمان و بیرون ساختمان میباشد با نمایی بیرونی ابزارکاری شده که جلوه خاصی به این ویلا در شهرک ساحلی داده است.

متریال و مشخصات داخلی ویلا ساحلی درون شهرک به صورت تریبلکس با یک سالن بزرگ با کف پارکت طرح چوب به رنگ گردویی و شومینه سنگی در گوشه سالن با دیوارهایی از جنس آجرنما تزیین و با سقف تلفیقی از کناف و چوب تیرنما و یک آشپزخانه مدرن با کابینت از جنس تمام چوب نراد روس و یک سرویس بهداشتی کامل در کنار و گوشه سالن قرار دارد.

برای ورود به اتاق ها با عبور از پله ای چوبی در گوشه و ظلع جنوب وارد 2اتاق خواب مستر با پنجره های دوجداره با حفاظ فلزی و با کمد دیواری و کف پارکت و سقف لمبه ای از چوب نراد و دیوار تلفیقی از چوب و آینه و میز آرایش با سیستم نصب رادیاتور و شوفاژ و کولر اسپیلت که در تمام فضای ویلا به تعداد 6عدد تهویه گردیده و سرمایش کامل و کافی در روزهای گرم را داراست ، و از یکی از اتاقها که به تراس راه دارد وارد تراس با نما و چشم انداز زیبای جنگل و دریا مواجه خواهید شد.

 

متریال‌ها و نمای ویلا

در قسمت گوشه سالن در ظلع شمالی با پله ای چوبی به طبقه دوم با یک نشیمن نقلی با دید سالن و با دیوار آجرنمایی و سقف لمبه شده و دوباره در گوشه همانطور که در تصویر میبینید به اتاق قسمت تریبلکس ویلا خواهید رسید، در ضمن در قسمت نشیمن بالا که به تراس شمالی با کف سنگ فرش شده و به همراه یک باربیکیو با ویو و چشم انداز کامل دریا و محوطه شهرک روبه رو خواهید شد .

 

قیمت ویلا

قیمت ویلا ساحلی شهرکی با سند ششدانگ و مجوز ساخت و پایانکار و با کلیه امتیازات آب و برق و گاز با توجه به موقعیت و مشخصات فوق در حدود 8 میلیارد و 300 میلیون تومان تمام قیمت گذاری شده ، که به ویلاهای ساحلی لوکس شهرکی و مناسب خریداران ویلا ساحلی درون مجموعه ای کوچک و نقلی واقع و به خریدار واقعی با قیمت فوق تخفیف ویژه داده خواهد شد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.