فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا ساحلی نوشهر - کد: 2032 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: فلت
متراژ زمین: 640 متر مربع
متراژ بنا: 235 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: 10 تا 20 سال
موقعیت: ساحلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،445،000،000  تومان

 

خرید و فروش ویلا ساحلی در نوشهر ، با نازلترین قیمت و با کیفیت ساخت بالا ، ویلا دارای سند تک برگ و جواز ساخت و پایان کار و با کنتور گاز و کنتور برق، این ویلا سه خواب ساحلی بوده و اتاق خوابها رو به دریا با دید و منظره حیاط گل کاری شده ، تراس ویلا رو به دریا و تراس ضلع جنوبی رو به کوه با دید عالی جنگل می‌باشد.
ویلای ساحلی قدیمی ساز و بازسازی کامل ، ویلا تحت نظارت مهندسین مجرب و پیمانکاران باتجربه انجام شده، خوابها مستر بوده یعنی سرویس ایرانی و فرنگی به اضافه دوش در اتاق خواب تشکیل شده و دو اتاق با کمد دیواری نصب گردیده، واین ویلای ساحلی قواره دوم دریا میباشد. گرمایش ویلا از پکیج و سرمایش ویلا از اسپیلت و کولر می‌باشد.
قیمت ویلا ساحلی در شمال و شهرهای شمالی بسته به موقعیت ویلا اینکه در قواره اول آب یا ساحل و دریا می‌باشد و یا با دریا و ساحل فاصله دارد و متراژ زمین ویلا ساحلی در شهرک و یا بیرون شهرک و نوع ساخت و متریال و مصالح ساخته شده در ویلا و عمر ویلا و قدمت ویلا ساحلی نوساز و قدیمی ساز متفاوت می‌باشد.

 

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.