فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا سند دار شمال - کد: 2045 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 450 متر مربع
متراژ بنا: 220 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 535،000،000  تومان

خرید ویلا با سند در شمال

فروش ویلا با سند در شمال کشور یکی از نکات مهم و حساس برای خرید ویلا در شمال محسوب میشود. سندیت ویلا را می‌توان از مشاور و یا شورای محلی که ملک و یا ویلای مورد نظر خریدار در آن قرار دارد استعلام کرد.
سند ویلا یا به صورت
دفترچه‌ای و یا سند ویلا به صورت تک برگی می‌باشد. در بعضی از مواقع بن‌چاق زمین موجود و بنای احداث شده در آن دارای جواز ساخت و پایان کار می‌باشد، که در این مورد شورائ محل استعلام صحت و سلامت ملک و یا ویلای مورد نظر را تایید می‌کند، که به این نکته در مبحث چگونگی تبدیل سندشورایی به سند تک‌برگ در قسمت‌های قبلی اشاره شد.
خرید و فروش ویلا با سند داخل شهرک‌های متنوع و متعددی در شمال برای خریداران و مشتریانی که تقاضای خرید ویلا با سند و به طور عامیانه دنبال ویلای بی‌درد‌سر و شسته و رفته می‌گردند، پیشنهاد ما خرید ویلا با سند در داخل شهرک و یا خرید ویلا با سند در محیطی دنج و تهرانی نشین در شمال است.
فروش ویلا با سند و اکثر ویلاهای سنددار در شمال با قیمتی مناسب و فروش این ویلاهای سند دار
بیش‌تر به صورت نقدی و در بعضی موارد نادر، مالک ویلا سنددار در شمال حاظر به فروش ویلای سنددار خود در شمال با چک و یا قسطی آن‌هم اقساط بلند مدت می‌نماید.

 

‌ویژگی‌های ویلاهای سند دار

ویلای سنددار جنگلی داخل شهرک و در محدوده نوشهر در روستای توسکاتک واقع شده و مسافتی نزدیک با دریا و جنگل داشته و این مساله باعث شده تا افرادی که خواهان خرید ویلای جنگلی دوبلکس سنددار 3 خوابه در نوشهر هستند این ویلا را به آن‌ها معرفی نماییم، چرا که مورد اکازیون از لحاظ قیمتی و منطقه‌ای و داشتن سند و مدارک لازم شامل پایان‌کار و مجوز ساخت است.
قیمت فروش ویلا سنددار در نوشهر نسبت به موارد مشابه بدون سند ارزش بیش‌تری داشته و ما شاهد قیمت فروش ویلا سنددار در توسکاتک و دیگر روستاهای نوشهر هستیم که از نظر سازه و متراژ مشابه زمین نسبت به ویلاهای هم‌سان خود چند درصد افزایش قیمت دارند، و این افزایش قیمت منصفانه و طبیعی است و دلیل آن نیز داشتن سند و مدارک مالکیت مشخص می‌باشد که امنیت را برای خریدار تضمین می‌نماید.
فروش ویلا سند‌دار شمال به دلیل داشتن امنیت و مدارک ضروری برای خریداران دارای اهمیت است، همین مساله باعث شده تا فروش ویلای سند‌دار در شمال متقاضیان بیش‌تری داشته باشد و سازندگان رو به سمت زمین‌های سند‌دار شهرکی برای ساخت ویلا باشند.
اولویت خرید ویلا برای مشتریان داشتن سند تک‌برگ و مجوز ساخت و پایان‌کار برای ویلا است و بعد آن نوع سازه و چشم‌انداز مناسب بدون مشرف در شهرک را ملاک قرار می‌دهند.
انواع سند ویلا در شمال باعث شده تا در بحث داشتن اسناد و مدارک ویلا نیز دقت داشته باشید، چرا که فقط داشتن سند ویلا معیار اصلی نمی‌باشد و ویلایی که دارای پایان‌کار و مجوز ساخت و دارای کنتورهای برق و گاز باشد معتبر شناخته خواهد شد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.