فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا سند دار شهرکی - کد: 2182 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: نیم دوبلکس
متراژ زمین: 220 متر مربع
متراژ بنا: 140 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 245،000،000  تومان

ویلا سند دار شهرکی با متراژ زمین 220 متر مربع و زیر بنائی در حدود 135 متر مربع نقلی و شیک با تعداد 3 خواب ، که یک خواب در پائین و 2 خواب در بالا با 2 سرویس ایرانی و فرنگی و روشوئی و یک انباری درون شهرک احداث گردیده و با امتیازات کنتور برق و کنتور گاز و آب شهری و امنیت شهرکی داخل مجموعه ای 10 واحدی با نگهبان و سرایداری ، با محوطه ای گل کاری شده و حیاطی سنگ فرش شده با موزائیک رنگی می باشد .

 

سند و جواز ساخت ویلا و موقعیت مکانی


ویلا با سند مالکیت و جواز ساخت و پایان کار داخل شهرک با فاصله ای در حدود 300 متر طول تا ساحل و دریا و با فاصله تقریبی در حدود 700 متر طول تا جنگل و کوه با دارا بودن موقعیت عالی و دنج در شمال اطراف منطقه و در 5 کیلومتری شهرستان نوشهر و از توابع و روستاهای این شهرستان توریستی و پر بازدید کننده با موقعیت شهرکی و سند و مجوز ساخت و پایان کار می باشد .

 

متریال‌های داخلی ویلا


کف سالن و پذیرائی این ویلا از پارکت رنگ روشن قهوه ای متمایل به رنگ چوب با 5 سال ضمانت و گارانتی بوده و پنجره های این ویلا از جنس upvc دو طرف بازشو با 10 سال گارانتی و ضمانت رسمی و معتبر می باشد ، در ضمن از مراحل ساخت و احداث این ویلا از پی تا کلید تحویل ، فیلمبرداری شده و فایل و اسناد و مدارک ویلا در اختیار خریدار قرار خواهد گرفت .

 

قیمت ویلا


قیمت ویلا با سند مالکیت و مجوز ساخت ، با تعداد 3 خواب دارای جواز ساخت و پایان کار و امتیازات شهرکی در حدود 245 میلیون تومان ، جزو ویلاهای 3 خواب با سند مالکیت داخل شهرک و مجموعه ای تمام شده و کامل شهرکی با قیمتی بین 200 میلیون تا 250 میلیون تومان و برای این ویلای معرفی شده در اصل زیر 250 میلیون تومان و در حد 240 میلیون تومان می باشد .
فروش ویلا سند دار شهرکی در شمال ، به گونه ای که اکثر خریداران ویلا در شمال خصوصا خریداران ویلا در غرب شمال یعنی از محمود آباد تا نمک آبرود به دنبال ، ویلا 3 خواب با سند داخل شهرک کامل و آماده با فاصله نزدیک به دریا و جنگل هستند که این ویلا سنددار شهرکی در شمال ، نمونه ی کامل و آماده یک ویلا سه خواب با مجوز ساخت و پایان کار داخل شهرکی کامل و تمام شده است .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.