فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا شمال جنوبی - کد: 2225 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 420 متر مربع
متراژ بنا: 230 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 780،000،000  تومان

بيشتر مشتريان و اشخاصي كه قصد خريد ويلا در شمال را دارند ، ويلا و زمين هاي شمال جنوبي را به ويلا و زمين هاي شرقي غربي ترجيح ميدهند ، و اين علت به دليل اين است كه در شمال در فصل هاي بارش و بارندگي در زمستان و پائيز كه بارش و باد و طوفان از سمت غرب به شرق ميوزد ويلاهاي غربي و شرقي با تراس رو به شرق و غرب بيشتر در معرض بارش و نفوذ آب از درب ها و پنجره ها به داخل ويلا هستند كه اين امر استفاده از ويلا در فصل هاي بارش را براي ويلاهاي شرقي غربي ناممكن و بلا استفاده و دچار آسيب از لحاظ رطوبتي ميكند .

بعد از معقوله بارندگي و بارش ويو و چشم انداز ويلا شمال جنوبي ، نسبت به ويلا شرقي غربي نيز بهتر و خوش منظره تر با ديد كوه و جنگل از نما جنوبي و ديد و چشم انداز دريا از نماي شمالي ويلا همراه است .

 

مشخصات داخلی ویلا


ويلا دوبلكس با 3 خواب كه به خريداران معرفي شده به صورت شمال و جنوبي در مجموعه اي محصور و داخل شهرک با نگهباني شبانه روزي و محوطه سنگ فرش شده و درب ريموت كنترلي با تعداد 5 ويلا شيك و لوكس در حوالي و نزدیكی شهر نوشهر واقع گرديده است .

ويلا در نزديكي شهر با امكانات و مغازه هاي نزديك جهت خريد مايحتاج و اقامت طولاني مدت با حدود اربعه و مشخصات جغرافيائي كه اين ويلا از شمال وصل به دريا و جاده سراسري و از جنوب متصل به جنگل و كوه و از غرب وصل به ورودي و ابتداي نوشهر و از سمت شرق به روستاي مزگاه با فاصله اي نزديك در حدود 200 متر تا جاده سراسري و دريا فاصله دارد.

 

سند ويلا و امکانات و امتیازات آن

 

امتيازات ويلا از همه مهمتر شامل سند ششدانگ و نصب تمامي كنتور برق و كنتور گاز و آب شهري با امكانات ، پكيج و موتورخانه جهت گرمايش و رادياتور ديواري بوتان و كابينت ام دي اف درجه يك با شيرآلات قهرمان و کاشي و سراميک زيبا و محوطه اي پر از گل و سنگ فرش شده ميباشد .

فروش ويلا شمال جنوبي دوبلكس در متراژ زمين حدود 450 متر با سند شش دانگ و سازه اي به متراژ 230 متر با 3 خواب كه، يك خواب با سرويس و آشپز خانه و هال و پذيرايي در طبقه اول و توسط پله اي سنگي به طبقه دوم با 2 خواب مستر با كمد دبواري و يك نشيمن و تراس رو به جنوب با نما و چشم انداز جنگل و كوه به صورت باز و آزاد مصادف ميباشد.

 

قیمت ویلا


قيمت ويلا براي خريداران توافقي و با توجه به مشخصات و امتيازات فوق در حدود 800 ميليون تومان از سوي صاحب ويلا به فروش گذاشته شده است ، كه بسته به شرايط پرداخت ، مبلغ ويلا تغيير و كم و زياد خواهد شد .

افرادي كه قصد خريد ويلا شمال جنوبي با 3 خواب كه يك خواب حتما پائين و 2 خواب بالا با سند شش دانگ داخل شهرك و نزديك به دريا و شهر و مراكز تفريحي را دارند ، پيشنهاد سايت بانيان مسكن اين ويلا با تصاوير از نما داخل و نما بيرون و محوطه ويلا كه واضح و گويا است ميباشد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.