فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا شمال رویان - کد: 2437 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 250 متر مربع
متراژ بنا: 240 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 900،000،000  تومان

فروش ویلا شمال رویان هم مانند نوشهر طرفداران زیادی برای خرید دارد و با ویلاهای دوبلکس جنگلی با قیمت چند صد میلیونی بیشتر شناخته شده است که بعضی از این ویلاها درون شهرک واقع گردیده و مانند این ویلا با مساحت حدود 250 متر زمین و بنای دوبلکس 240 متری به همراه روف گاردن دارای امتیازات شهرکی به همراه مجوز ساخت و پایان کار خریدی مطمین تا رنج قیمتی 900 میلیون برای شما میتواند باشد .

ملک مورد نظر که در این فایل به فروش ویلا در رویان شمال نام گذاری شده در فاصله 500 متری از خیابان اصلی به سمت جنگل در یک منطقه تهرانی نشین و مجموعه ای چند ویلایی اعمار شده و رخ ویلا به سبک مدرن با نمایی از سنگ مشکی کوهی چوب و شیشه صورت پذیرفته است .
فروش ویلا در شمال و شهر رویان با سازه ای در دو طبقه با 3 خواب مستر و دارای روف گاردن با چشم انداز کامل جنگل و دریا درون شهرک و به عنوان ویلا شهرکی فروشی مدرن در محیطی جنگلی و کنار دریا با قیمت زیر 1 میلیارد در زمینی به مساحت 250 متر و سازه ای 240 متری قیمت منطقی و عرف منطقه رویان تا نوشهر میباشد و توصیه ما به خریدار ویلا شهرکی در شمال این مورد از ویلای روف گاردن دار دوبلکس در شمال و حومه رویان میباشد .
نحوه ساخت محوطه به گونه ای است که در کف حیاط از واش بتن و در رابطه با حصار دور ویلا نیز از پرچین به رنگ سفید محصور شده و گلهای زینتی با باغچه مشخص زیبایی ویلا را دو برابر کرده ، در ضمن قسمتی از حیاط به فضای پارک ماشین اختصاص داده شده و محوطه با دو درب نفر رو و ماشین رو از هم تفکیک شده است .
وقتی وارد ویلای فروشی در شمال و رویان میشوید در قسمت ورودی و طبقه فلت ویلا با نگاهی اجمالی به سمت چپ با یک سرویس مجزا و رو به روی درب ورودی یک اتاق خواب و سمت راست یک سالن بزرگ که قسمتی از دیوار سالن به صورت سنتی با آجر پوشش داده شده و پنجره ای قدی در ظلع جنوب هم نورگیر مناسب به سالن داخلی بخشیده و هم باعث داشتن سالن به ویوی زیبای محوطه نیز اشراف داشته و آشپزخانه در انتهای سالن و کنار راه پله واقع شده است .
طبقه اول که توسط راه پله ای چوبی از قسمت پایین و فلت ویلا ما را به این طبقه مرتبط میکند شاهد دو خواب که هر دو خواب مستر و دیگری با کمد دیواری کامل شده و یک سالن نشیمن به عنوان لاوی در این قسمت که به تراس رو به کوه هم مرتبط بوده و منظره ای جذاب از اطراف خود را مطابق تصویر خواهید داشت .
در نشیمن طبقه اول از طریق یک راه پله آهنی به طرف طبقه دوم میرسید که یک روف گاردن حدود 30 متری بسیار زیبا با نمای 180 درجه فضای کامل جنگل و کوه را مشاهده میکنید و اطراف روف گاردن به وسیله شیشه 10 میل سکوریت به عنوان محافظ این قسمت محصور شده است .
قیمت فروش ویلا در رویان در رابطه با این ویلا در حدود 900 میلیون تومان میباشد و امکان تخفیف جزیی نیز برای خریدار در نظر گرفته شده است ، البته افرادی که تمایل به معاوضه با ویلا دارند نیز امکان پذیر است به شرطی که مورد معاوضه آپارتمان مسکونی در تهران باشد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.