فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا شمال رو به دریا - کد: 2409

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 600 متر مربع
متراژ بنا: 750 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 11،300،000،000  تومان

بهترین ویلا فروشی در شمال میتواند ویلایی در دل جنگل با زیبایی طبیعی و بکر 4 فصل سال و رو به دریا در محیطی امن و شهرکی با استخر و جکوزی و سونا خشک حوضچه آب سرد و آسانسور در داخل ویلا و سقف به حالت روف گاردن با ویو و چشم انداز 180درجه دریا و جنگل در مکانی بکر و متصل به جنگل و نزدیک به دریا همراه باشد .

ویلا تریبلکس در سه طبقه كه در طبقه همکف شامل استخر ، سونا خشک ، جکوزی ، حوضچه آب سرد و آسانسور که به طبقات و روف گاردن مرتبط بوده و در طبقه اول یک خواب مستر با تراس شمال جنوبی و سالن و نشیمن و طبقه دوم با سه خواب و نشیمن و تراس شمال جنوبی و طبقه آخر شامل روف گاردن زیبا به همراه کباب پز و آلاچیق و چشم انداز عالی دریا و جنگل به صورت آزاد و بدون مشرف همراه است .

نکته عطف ویلا سازه ای مدرن در بهترين منطقه نوشهر درون شهرک با نگهبانی و متصل به جنگل با جانمایی شمال جنوبی رو به کوه و با فاصله 900 متری تا دریا و 100 متری با جنگل واقع شده است .

تصاویری که مشاهده میکنید به صورت 3D و تصاویر واقعی ویلا در مرحله پایانی میباشد و در مورد متریال ویلا میشود گفت که با آیتم های درجه یک مصالح ساختمانی استفاده شده و سیستم موتورخانه و شوفاژ با برق سه فاز و در مورد کف داخلی ساختمان که به صورت پارکت فرش شده و طراحی بینظير داخلی با متريال و رنگ بندی کامل و با مجوز ساخت و در مورد قیمت ویلا که به صورت نقد و شرایط توافقی با قیمت حدود 11 میلیارد و 300 میلیون به شما عزیزان معرفی میگردد .

خرید ویلا با استخر داخلی و با طراحی بینظیر رو به جنگل و دریا در بهترین منطقه ویلایی نوشهر با مساحت زمین 600 متر و سازه ای در سه طبقه به همراه روف گاردن به متراژ 750 مترمربع در 4 خواب که در طبقات تقسیم شده میتواند بهترین مورد خرید ویلا شهرکی با ویو دريا و جنگل در شمال برای شما متقاضیان خرید چنین ویلایی مدرن و لوکس و كامل باشد .

فروش ویلا رو به دریا در شمال را بیشتر در ویلاهای ساحلی نزدیک به دریا و یا ویلا جنگلی كه در شیب کوه و دامنه جنگل و در نوار ساحلی شمال از بابلسر تا رامسر و اوج طلاقی دریا و جنگل در نوشهر و سیسنگان و بعد در متل قو و رویان و قسمتی در مسیر رامسر خواهیم داشت ، پس ویلا رو به دریا و با دید دریا در ویلا جنگلی و بیشتر در ویلا ساحلی که در مناطق شمالی و حاشیه دريا و در اصطلاح نوار ساحلی واقع شده نمود پیدا خواهد کرد .

امكان اینکه ویلاهایی که به نام ویلا ساحلی در شمال مطرح میشوند هم حتی ویو و چشم انداز دریا را نداشته و یا به صورت خیلی جزیی و ناچیز این چشم انداز را دارند که بیشتر با عنوان ویلا ساحلی داخل شهرک و یا ویلا ساحلی مستقل هم مطرح میشوند و دلیل آن ساخت نامتعارف و ناموزون و در اصطلاح دید کور ویلاهای مجاور میباشد ، پس صرف اینکه ویلا در شمال ساحلی است و حتما ویو دریا را دارد ادعایی نامعتبر میباشد و فراوان هستند ویلاهای ساحلی که فاقد دید دریا میباشند .

برعکس امكان اینکه ویلا جنکلی بوده اما ویو و چشم انداز دریا را به صورت گامل و آزاد داشته باشد نیز امگان پذیر بوده و ممگن است ویلا جنگلی داخل شهرک و یا ویلا جنگلی مستقل باشد و در مجموع دلیل داشتن چشم انداز دریا در این دست از ویلاها وجود ساخت اصولی و بدون مشرف و در بیشتر موارد ویلا در ارتفاع و دامنه جنگل و رو به دریا و در اصطلاح ویلا یا زمین شمال جنوبی میباشد که باعث داشتن ویو کامل دریا و جنگل در شمال و در ویلای جنگلی شده است .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.