فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا شمال نوشهر - کد: 2377 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 380 متر مربع
متراژ بنا: 280 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 5،900،000،000  تومان

فروش ویلای مهندسی ساز در شمال با کیفیت ساخت عالی را بیشتر در شهرک های برند با تیپ ویلاهای شبیه به هم و زیر نظر یك سازنده میتوان دید و سازنده و معمار ویلا با این حجم کار وسیع و مدیریت منظم مطمینا ویلا با سازه ای زیبا و اصول كامل مهندسی خواهد شد .
ویلاهای بساز بفروشی با سازنده های غير حرفه ای و نابلد نیز فراوان در شمال وجود دارند ، و تشخيص این نوع سازه ها در متریال و نوع مصالح در نازك کاری ویلا بیشتر نمایان خواهد شد ، در مورد ویلاهای فروشی در محدوده رویان تا نوشهر زیر نظر شرکت ساختمانی و املاک بانیان مسکن بیشتر توجه خود را به کیفیت ساخت و استفاده از بهترین متریال در شهرک های برند و معروف پایه نهاده است .
ویلای فروشی در نوشهر که درون شهرکی بسیار زیبا و لوکس با سازه ها و نقشه انگلیسی طراحی شده و در مورد این ویلا معمولی اما خوش نقشه با سازه ای در متراژ 280 متر و مساحت زمین حدود 380 متر به صورت 3 خوابه فوق العاده لوکس با خواب های بزرگ و به صورت مبله کامل در زیباترین و قشنگ ترین شهرک شمال و این ویلا در نوشهر قرار گرفته است .
قیمت فروش ویلا به نسبت ویلاهای موجود در این شهرک زیبا و برند که اکثرا بالای یک میلیارد هستند توسط مالک در زمینه این ویلا درون شهرک با سازه ای مطابق عكس در حدود 6 میلیارد تومان میباشد و به صورت فول امکانات و مبله کامل با لوکس ترین لوازم و همچنین با مشاعات زیبای شهرک و امتیازات سند مالکيت و مجوز ساخت جزو ویلای فروشی در نوشهر و شمال کشور در مازندران مطرح میشود .
اگر چه خرید ویلا در نوشهر و مناطق شمالی و داشتن ویلای جنگلی یا ساحلی رویای خیلی از عاشقان طبیعت است اما متاسفانه در چند سال اخیر اغلب افراد از خرید ویلا در شما ممانعت میکنند ، با توجه به بررسی های صورت گرفته شده علت را میتوان ویلاهای غیر مهندسی ساز دانست.
فروش ویلا نقلی و شیک در مقایسه با ویلاهای بزرگ با متراژ بنای زیاد از طرفداران بیشتری برخوردار بوده و این به دلیل نگهداری راحت تر ویلاهای نقلی و کوچک نسبت به ویلاهای بزرگ و پر دردسر فروشی در شمال میباشد ، علی الخصوص اینکه ویلای فروشی درون شهرکی زیبا و لوکس با حیاط بزرگ و ساختمان ویلایی نقلی و خوش نقشه باشد .
در مورد فروش ویلای شهرکی در نوشهر باید اذعان داشت که مالک علاوه بر دریافت نقدی جهت فروش ویلا حاظر به تهاتر و معاوضه ویلا با آپارتمان در تهران هم میباشد ، ضمنا به دلیل حظور نداشتن مالک در ایران و سکونت در خارج از کشور و عدم هماهنگی و اجازه ورود متاسفانه از گرفتن عکس های بیشتر از داخل ویلا معذور گشته ایم .
برخی از مالکان چشم بر دانش ساختمان سازی بسته اند و خود دست به کار شده اند و خود در نقش یک معمار و یک متخصص ساختمان ظاهر شده اند ، بدیهی است فردی که دانش این کار را ندارد نمیتواند اثری خوشایند و بدون نقص از خود بجای بگذارد ، متاسفانه همین موضوعات که در ابتدا خیلی پیش پا افتاده و معمولی به نظر میرسند باعث ایجاد چنین مشکلات ناخوشایندی میشوند و تا جایی پیش میروند که از خریداران عزیز سلب اعتماد و اطمینان میکنند.
باید به مشتریان عزیز حق داد زیرا که از افرادی خرید کرده اند که نه معمار هستند و نه متخصص فروش ! میخواهیم نکته هایی را در این رابطه بیان کنیم بلکه بتوانیم این اعتماد از دست رفته را باز گردانیم :
ویلاهای مهندسی ساز در نوشهر و در کل در شمال دارای پلانی بدون نقص و استانداردهای ساختمان سازی توسط یک مهندس مجرب و کار کشته اجرا می شوند ، ویلاهایی که توسط یک مهندس کاردان ساخته شده اند جدا از اینکه دارای سازه ای استاندارد و مستحکم هستند ، در برابر عوامل طبیعی از قبیل سیل ، زلزله ، طوفان و...مقاوم بوده و دارای زیبایی های منحصر به فرد هستند و از هزینه های اضافی در ساخت جلوگیری کرده اند.
شخصی که خود به عنوان مهندس پا در این عرصه میگذارد به دلیل نداشتن اطلاعات کافی و نشناختن متریال مناسب باعث افزایش هزینه ها ، نیروی کار و عدم صرفه جویی در وقت میشنود ، سعی کنید ویلایی را برای خرید انتخاب کنید که علاوه بر زیبایی ظاهری ، سازه ای مستحکم و به یاد ماندنی باشد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.