فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا شمال نوشهر سیسنگان - کد: 2398 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 300 متر مربع
متراژ بنا: 185 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 840،000،000  تومان

علاقه به خرید ویلا در منطقه زیبا و سرسبز نوشهر بر کسی پوشیده نیست اما گاهی تنها خرید ویلا شخص را اشباع نمیکند علاوه بر محیطی آرام و دور از آلودگی با ویو عالی و بینظیر ، خود ویلا نیز باید دارای ویژگهای خاص و كامل باشد .
خیلی وقت ها پیش آمده است که در محیطی وارد میشوید و میگویید چقدر دلباز و عالی طراحی شده و در واقع اون محیط باعث آرامش خاطر شما میشود پس چه عالی میشود اگر این محیط فضای خانه ی شما باشد ، ویلاهای خوش نقشه بسیار با دقت و زیر نظر گروه مجرب طراحی و ساخته شده اند و این معماران نیاز های اشخاص را به خوبی میدانند و قلم معماری خود را به بهترین شکل به کاغذ میکشند ، مثلا ورودی خوبی برای ویلا تعریف میکنند و نیاز های افراد را برای زندگی آسان تر مهیا میکنند .
فروش ویلا در منطقه شمال نوشهر و در مكان شهرکی تهرانی نشين با ويو جنگل در زمین 300 متری محوطه سازی شده با كف پوش های موزاییکی و سازه ای دوبلكس 3 خواب كه یک خواب در پایین به عنوان خواب مهمان و دو خواب در بالا با نشیمن و مشابه ویلای فروشي شمال كه بیشتر در این سبك و تيپ طراحی و ساخته میشوند .
فروش ویلا در سیسنگان که در جغرافیای نوشهر بوده و قیمت ویلا در حدود 840 میلیون تومان با توجه به قیمت زمین منطقه و نوع و هزینه ساخت ، قیمت منطقی و عادلانه میباشد و با توجه به نصب كنتورهای مجاز و ساخت مستحكم و ویو عالی و با توجه به نزدیک بودن به خیابان اصلی و دسترسی آسان به جاده آسفالت نور نوشهر و قرارگیری در محیطی دنج و ساکت با ویلاهای همجوار مورد مناسب خرید ويلا در سیسنگان با قیمت بالای 800 و زیر 900 میلیون تومان میباشد .
معمولا در ویلاهای ایده آل یک سرویس مجزا در کنار ورودی قرار میگیرد و آشپزخانه در ضلع شمال ویلا قرار میگیرد و شخص آشپز به راحتی میتواند با تیوی روم ارتباط داشته باشد همين طور در کنار فضای آشپزخانه محیطی را به عنوان فضای غذاخوری در نظر میگیرند و کمی جلوتر یه تی وی روم یا نشیمن مهمان تدارک میبینند .
فروش ویلا در شمال نوشهر و بهترين منطقه نوشهر سيسنگان عموما شامل ویلا سه خواب و  شهرکی بوده كه در ویلاهای دوبلکس معمولا یک خواب را در طبقه فلت یعنی قسمت پایین ویلا به عنوان خواب مهمان قرار میدهند و در طبقه دوم دو خواب برای خود اشخاص خانه تعبیه میشود که معمولا دو خواب را مستر طراحی میکنند و برای دلباز بودن محیط یک نشیمن طراحی میشود و معمولا در نشیمن یک تراس یا پنجره بزرگ قرار میدهند ، ویلاهای استاندارد دارای سقفی بلند و نورپردازی استاندارد است كه در این ویلای فروشی در شمال سیسنگان نیز چنین ميباشد اما فقط یک خواب مستر بوده و دو خواب دیگر معمولی و با كمد دیواری و سرويس بيرون خواب و در نشیمن و کنج سالن میباشد .
ویلاهای سه خوابه جز ویلاهای محبوب و مورد استقبال در شمال است ، ویلاهای فروشی و احداثی در نوشهر به علت ویو عالی و در تمامی مناطق این شهرستان و حومه آن و همچنین نزدیکی به دریا بیشتر مورد بازدید و توجه واقع شده اند و در این ميان سیسنگان با تنوع ویلاهای جذاب  ساحلی و خصوصا جنگلی قیمت پایین و مناسب حرف اول در شمال را میزند و خریدار هیچ وقت از خرید ویلا در ارزانترین قیمت تا گرانترین قیمت ویلا از خرید ویلا در سیسنگان پشیمان نخواهد شد .
خرید ویلا جنگلی 3 خواب داخل شهرک و مجموعه محصور با نگهبان و چشم انداز عالی كه خرید اقساطی و نقدی و همچنین معاوضه با آپارتمان در تهران و خرید شرایطی و توافقی با رضایت و هماهنگی طرفین معامله موردی است كه در این فایل فروشی ویلا در شمال سیسنگان به شما ارایه داده ایم .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.