فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا شمال ، ونوش - کد: 2171 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 380 متر مربع
متراژ بنا: 270 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،100،000،000  تومان

فروش ویلا شمال ، ونوش در موقعیت جنگلی بوده و بین نوشهر و رویان با جاده ای فرعی آسفالته که به سمت جنوب کشیده شده و با چشم انداز و ویو زیبای جنگل و دریا در ونوش همراه است ، یکی از بهترین و زیباترین ویلاهای فروشی در املاک بانیان مسکن میباشد.

 

متراژ ویلا

فروش ویلا ونوش و روستاهای تابعه نوشهر تا رویان از زیباترین و خوش نقشه ترین ویلاهای حومه نور و رویان تا نوشهر میباشد . این ویلا با داشتن زمین در حدود 380 متر با مشاعات داخل شهرک با سازه ای خوش نقشه و مهندسی ساز در حدود 270 متر مربه با جواز ساخت و امنیت شهرکی قیمتی 1 میلیارد 100 میلیون تومان دارد و میتوان تا 1 تومان به خریدار واقعی و خواهان این ویلا در ونوش تقدیم کرد .

 

مشخصات ویلا

ویلا دوبلکس با 3 خواب که 2 خواب مستر و 2 سالن و نشیمن یکی در طبقه همکف و دیگری در طبقه دوم این ویلا با تراس شمالی و جنوبی در شهرک زیبا و نیمه کامل و آماده شهرکی قرار دارد . حیاط سازی ویلا کامل انجام گردیده و دارای آلاچیق و باربیکیو میباشد .
قیمت ویلا در ونوش از 500 میلیون تا چند میلیارد تومان متفاوت میباشد و این اختلاف قیمت به دلیل موقعیت ویلا و نوع سازه ویلا و متریال و مصالح کاربردی در ویلا و بافت ویلا و متراژ زمین و متراژ بنای ویلا و مشاعات و شهرک مد نظر دارد .

 

موقعیت مکانی ویلا

ویلا در شهرک در حومه سیسنگان تا ونوش دارای سند قولنامه ای و شورائی در دست اقدام جهت اخذ سند تک برگی میباشد و خریدار ویلا بقیه مراحل و سلسله مراتب اداری را جهت گرفتن سند تک برگ ویلا کامل خواهد کرد و فروشنده مسئولیتی در قبال اخذ سند ندارد و از ید فروشنده خارج و به خریدار منتقل خواهد شد .
ونوش یکی از پرفروش ترین مناطق ویلایی به دلیل دارا بودن کامل و همزمان ویو و چشم انداز دریا و جنگل و نزدیکی به نوشهر و رویان و ویلاهای مدرن و لوکس گران قیمت تا ویلاهای ساده و ارزان قیمت و توریستی بودن ونوش از دید خریداران است ونوش بین نوشهر و رویان قرار دارد و تا نوشهر در حدود 27 کیلومتر و با رویان در حدود 9 کیلومتر فاصله دارد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.