فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا شمال پای کوه - کد: 2399

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: فلت
متراژ زمین: 700 متر مربع
متراژ بنا: 260 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: 2 تا 5 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 14،700،000،000  تومان

به دنبال خرید ویلای لوکس و لاکچری درون شهرک برند و زیبا و به طور کل زیباترین شهرک جنگلی که متصل به جنگل و در دامنه کوه باشد ما به جرات این ویلا فروشی در دامنه جنگل درون شهرکی زیبا و بزرگ با فضاسازی بی نظیر که در حکم پارک ویلا را دارد به شما معرفی میکنیم .
فروش ویلا در دامنه جنگل شمال و در پای کوه در نزدیکترین فاصله خود با دریا درون شهرکی قوی و مدرن با فضاسازی و موقعیت مکانی خاص و لاکچری مشابه ویلاهای سبک اروپا با طبیعت بکر و طبیعی با معماری حدود 30 دستگاه ویلا شیک و خوش نقشه در تیپ های فلت و دوبلکس و تریبلکس با استخر و یا بدون استخر در بعضی از ویلاهای فلت که امکان احداث استخر در حیاط پشتی ویلا و بدون مشرف وجود دارند .
ویلا لوکس درون شهرک شیک و برند به صورت پارک ویلا که این موضوع به دلیل ساخت حدود 30 درصد از مساحت کل شهرک و فضای سبز و مشاعات شهرک که در حدود 70 درصد مساحت کل شهرک را به خود اختصاص داده و به این دلیل شهرک مانند یک پارک طبیعی با ویلاهای زیبا و اروپایی با فاصله زیاد از هم و در مورد این ویلا که در دامنه جنگل و در این شهرک جنگلی در دامنه کوه واقع شده برای فروش به شما معرفی میشود .
خريد ویلا در دامنه جنگل و پای كوه در نوشهر با زمینی به وسعت 700 متر و بنای فلت 3 خواب مستر در حدود مساحت داخلی 260 متر با اختلاف مسافت حدود 700 متر با دریا و متصل به جنگل درون شهرک برند در منطقه ای سرسبز و زیبا با قیمت در حدود 14 میلیارد و 700 میلیون تومان به فروش میرسد و این قیمت در صورت خرید نقدی میباشد و در اكثر سایت ها با قیمت حدود 15 میلیارد و 200 تومان ذكر شده تا با تخفیف و .... به مبلغ 15 میلیارد تومان برسد .
فروش بهترین مورد ویلا جنگلی را میتوان به ویلاهایی که درون شهرک و آن هم نزدیک دریا و در شیب کوه و در دامنه جنگل با ویو بینظیر جنگل و آرامش ابدی منطقه همراه باشد را در این دسته از ویلاهای فروشی پای کوه و حاشیه جنگل در شمال یافت ، و این ویلا جنگلی درون شهرک با موقعیت بکر و عالی درون شهرک در ارتفاع و دامنه جنگل با نما و منظره ای بینظیر به صورت ویلا پارک طبیعی و زیبا در نوشهر به فروش میرسد ، که ناگفته نماند اعضایی که در این شهرک ویلا دارند چنانچه مورد فروشی در این بهشت خدادادی برای فروش وجود داشته باشد به عزیزان و بستگان خود برای خرید معرفی میکنند و مورد فروشی فقط همین مورد ویلا فلت بوده و این مجموعه بیشتر حالت خانوادگی و خصوصی برای اعضا و افراد آن دارد .
ویلاهای فروشی در دامنه و ارتفاع جنگل و در اصطلاح در دل جنگل و درون شهرک جزو این ویلا فروشی جنگلی شهركی در پای كوه و چسبیده به جنگل بوده و فضای پارک گونه شهرک چشم هر بیننده ای را به خود خیره میكند ، نصب تمامی کنتورها و داشتن مدارک و اسناد مالكیت و همچنین مشاعات خاص و زمین بازی و خیابانهای پهن و سنگ فرشی از مزایای این شهرک زیبا و شیک با ویلاهای میلیاردی آن است .
این ویلا فروشی درون شهرک در پای كوه به صورت مبله بوده و همانگونه كه در تصوير داخل ويلا از ميلها و لوازم داخلی ويلا مشاهده ميكنيد و اينكه از تصاوير بيرونی ويلا و در پشت ويلا نيز  فضاي سبز و حياط خلوت با پوشش گياهان و درختهای بلند كه مانند ديواری حريم حياط را محصور داشته و امكان احداث استخر در اين قسمت از ويلا جنگلی دامنه کوه نیز درون شهرک وجود دارد .
فروش ویلا دامنه جنگل شمال يا فروش ویلا قواره اول دريا ، در اين دو مورد كه بهترین موارد و پرطرفدارترین موارد خريد ويلا در شمال هستند و سبب آن وجود چشم انداز دريا و جنگل میباشد كه در اكثر ويلاهایی كه مابین دريا و تا اطراف و دامنه از آن بی بهره بوده و فقط ويلاهایی كه در ارتفاع قرار دارند هم چشم انداز جنگل و هم دريا را كامل و آزاد داشته اند .
مناطق ويلایی در شمال که فاصله جنگل و دریا به هم بسيار نزدیک بوده اين امكان را داشته كه چشم انداز دريا و جنگل را به خریدار بدهد و بيشتر اين مناطق در مازندران و آن هم در غرب اين استان و در نوشهر و به طور دقیق تر ويلا در نخ شمال و ویلا فروشی در رياست جمهوری چلک و خرید ویلا در ونوش به دليل در ارتفاع بودن اين مزیت خاص و عام پسند را دارند .
فروش ویلا لاکچری و شیک درون شهرکی لوکس و مدرن پای کوه و در اصطلاح در دل جنگل با فضای سبز عالی و بینظير و مشاعات زیبا و رسیدگی شده با امنیت و نگهبانی و همچنین نزدیک به دریا میتواند خرید ویلا در دامنه جنگل در شمال را در خصوص این ویلا برای شما به ارمغان بیآورد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.