فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا شمال چلک - کد: 2395 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 250 متر مربع
متراژ بنا: 170 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،200،000،000  تومان

فروش ویلا در شمال گستره ای وسیع در غرب مازندران و شهرها و دهکده های ساحلی داشته و در این میان شهر ساحلی نوشهر با وسعت توریستی فراوان پیشتاز فروش ویلا در شمال بوده و روستای چلک و خرید ویلا در چلک و فروش ويلا شهرکی ساحلی و جنگلی در چلک بیشتر مورد توجه خریداران ویلا شمال میباشد .

ویلا فروشی چلک یا چیلک در محدوده ای وسیع به سمت سیسنگان درون مجموعه ای شهرکی نزدیک به دریا و با درب کنترل ریموت و نگهبانی دایم و به صورت شرقی غربی در مساحت زمین حدود 250 متر و زیربنا 175 متر در 3 خواب با قیمت حدود 1 میلیارد 200 میلیون به عنوان ویلای فروشی در چلک به شما عزیزان معرفی گردیده است .
این ویلا فروشی 3 خوابه در چلک كه با یک سالن و آشپزخانه و یک خواب معمولی با كمد دیواری و یک سرویس حمام دستشویی و یک انباری در زیر پله و با کف سرامیک و سقف کناف و گچ بری شده و در طبقه اول ویلا واقع شده اند و توسط پله ای سنگی مطابق عکس ویلا فروشی در چلک به طبقه دوم با یک نشیمن و دو خواب و یک سرویس بهداشتی جداگانه مواجه خواهید شد و تراسی كکه رو به کوه و جنگل با ویو زیبای شمال همراه است .
فروش ويلا 3 خواب در شمال كه شامل این ویلای فروشی در نوشهر و حومه چلک به سمت سیسنگان مطرح میشود که ویلا دارای مجوز ساخت و پایان كار و نصب تمامی انشعابات معمول در ویلا بوده و با موقعیت دنج و مناسب خود و با داشتن چشم انداز جنگل و فاصله نزدیک با دریا مورد خوب برای خرید ویلا سه خواب درون شهرک با قیمت در حدود 1/200 میلیون تومان ميباشد .
فروش ویلا شمال و در چلک که یکی از روستاهای ساحلی نوشهر در غرب استان مازندران بوده و از شرق به رویان و از غرب به شهرستان نوشهر مرتبط میباشد ، دلیل معروفیت و فروش ویلا در چلک به خاطر نزدیکی كوه و دريا در حدود یک کيلومتر از هم در چلک بوده و ارتفاع و شیب چلک نسبت به دریا و همچنين حضور و خرید ویلا توسط اشخاص برجسته و سرشناس کشور نظیر ویلای علی دایی در دامنه كوه و همچنین وجود مجموعه ریاست جمهوري در حاشیه جنگل چلک باعث معروفیت و فروش ویلا در چلک و همینطور خرید ویلا شامل ویلا جنگلی ویلا ساحلی در چلک شده است .
چلک یكی از زیباترین و پرفروش ترین مناطق ویلا در شمال و خصوصا در حومه نوشهر تا رویان میباشد و در مسیر ساحلی نوشهر به رویان به ترتیب ویلا فروشی در چلک و خرید ویلا در چلک و بعد از آن فروش ویلا در نخ شمال و خرید ویلا در نخ شمال و بعد از آن همینطور که به ویلاها و مناطق ویلایی رویان نزدیک میشويم ، فروش ویلا در ونوش و سیاهرود در اولویت های بعدی خرید و فروش ویلا بین رویان تا نوشهر هستند .
سایت املاک چلک به نام بانیان مسکن چلک به دلیل اینکه روستای سرسبز و توریستی و شناخته شده چلک با ویلای فروشی در چلک طرفداران و خریداران زیادی را به خود معطوف داشته ، به همین علت ما به صورت کلی و اختصاصی ویلا فروشی در چلک را فایل و در سایت بانیان مسکن با تصویر ویلای فروشی به شما ارایه خواهیم کرد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.