فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا شهرکی - کد: 2087 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 350 متر مربع
متراژ بنا: 300 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 600،000،000  تومان

فروش ویلا شهرکی به ویلاهایی اطلاق می‌شود که درون مجموعه‌ای کوچک یا بزرگ ساحلی یا جنگلی محصور شده قرار داشته باشد و علاوه بر این از ضوابط و امنیت کامل ویلا داخل شهرک برخوردار خواهد بود.
فروش ویلا شهرکی با جواز ساخت و پایان‌کار در مجموعه‌ای تهرانی‌نشین در منطقه سیسنگان از توابع شهرستان نوشهر با امکانات کامل شهرکی و برق 3 فاز، چشم‌انداز و دید منحصر به فرد و بی‌نظیر در شمال نوشهر، به شما معرفی می‌شود.
این ویلا دارای 280 متر بنای مفید و در حدود 360 متر بنا در پایان کار با پارکینگ محاسبه گردیده است، که از لحاظ ساختاری و نوع نقشه به شرح زیر است.
فروش ویلا شهرکی در این فایل دارای 4 خواب و در 3 طبقه با پارکینگ زیر ساختمان قرار گرفته، ویلا 4 خواب بوده و دارای 2 نشیمن یکی در طبقه دوم و نشیمن بزرگ‌تر در طبقه سوم واقع شده است.

 

تجهیزات ویلا در شمال

گرمایش ویلا با شوفاژ و موتورخانه مجهز و مجزا تأمین می‌گردد. ویلا با سند، ویلا با مجوز ساخت، ویلا با پایان‌کار و شهرکی و داخل شهرک زیبا و لوکس در منطقه سیسنگان تا بن‌جی‌کول رویان قرار دارد و موارد فوق از محاسن این ویلای فروشی شهرکی در این منطقه از شمال که در مسیر نوشهر تا رویان نام برده می‌شود است.
تصاویر ویلا و عکس از داخل ویلا و تصویر از نمای بیرونی و اطراف ویلا در سایت مشخص و واضح است، برای توضیحات بیشتر بعد از مشاهده عکس ویلا با ما مشورت نمائید.
در بین ویلاهای فروشی، انتخاب بهتر برای شما می‌تواند در ویلا شهرکی باشد، چرا که ویلا در شهرک دارای محاسن خاصی است که نظر هر فردی را به خود جلب می‌کند و طبق آمار حدود 80% افراد در جستجوی خرید چنین سبک و برند ویلا در شمال هستند.
فروش ویلا شهرکی توسط سازندگان معمولی و مهندسین مجرب و کاردان ساخته و احداث می‌گردد، نکاتی قبل از خرید ویلا در مبحث کیفیت ساخت ویلا و منطقه احداث شده ویلا مد نظر است که، شناخت آن در خرید بهتر بسیار می‌تواند شما را در خرید ویلا کمک کند.

 

قیمت ویلا در شمال

از ما می‌پرسید کجا فروش ویلا شهرکی در بورس قرار دارد؟ باید گفت مناطق برند شمال برای خرید ویلا می‌تواند در اولویت باشد و با توان خرید مالی شما در هر طرح و نقشه و موقعیتی با حداقل قیمت خرید از 150 میلیون تومان به بالا امکان خرید برای شما مهیاست.
دقت داشته باشید شاید ویلا برای فروش در شهرک به شما معرفی گردد اما توجه به موقعیت و کلاس شهرک نیز حایز اهمیت است، و شما می‌توانید بیشتر ویلاهای شهرکی در نوشهر را در شرق این شهرستان به سمت رویان جستجو کنید، چون شهرک‌های متعدد با رتبه‌بندی متفاوت از شهرک‌های لوکس تا شهرک‌های ضعیف و کوچک را خواهید دید.
این ویلا شهرکی فروشی در مجموعه‌ای متوسط در سیاهرود واقع شده که از لحاظ شهری به رویان نزدیک‌تر است تا نوشهر و با توجه به توان خرید ویلای شهرکی تا 600 میلیون تومان این مورد و این شهرک بسیار مناسب است.
با سپاس مدیریت شرکت بانیان مسکن،سید محمدعلی حسینی.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.