فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا شهرکی دوبلکس - کد: 2447 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 450 متر مربع
متراژ بنا: 210 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 780،000،000  تومان
در این فایل فروش ویلا که به صورت تصاویر کامل از محیط اطراف آن و همچنین ویدیوی کامل از داخل و بیرون ویلا می‌خواهیم به شما معرفی کنیم، چیزی جز ویلای دوبلکس داخل شهرک نیست که به طور حتم می‌تواند خواسته اکثر شما باشد، چرا که با سلیقه‌ای که از شما سراغ داریم مطمینا یک ویلای دوبلکس 3‌خواب شهرکی در یک مجموعه ویلایی سرسبز و دل‌باز با قیمت مناسب را به یک ویلای فلت یا نیم‌دوبلکس ترجیح خواهید داد.

 
مشخصات ویلا؛

ویلا فروشی دوبلکس در زمینی به وسعت حدود 450‌متر خالص درون شهرک، چرا خالص؟ به دلیل این‌که در بیش‌تر شهرک‌های منطقه مشاعات را نیز جزو زمین حساب می‌کنند، اما این ویلا در زمین سنددار با متراژ خالص 450‌متر در سازه‌ای دو‌طبقه و دوبلکس با سه‌خواب اعمار گردیده است.


محوطه‌ای زیبا شما را به داخل ویلا با سالن بزرگ و آشپزخانه‌ای کامل و اتاقی در گوشه سالن و سرویسی مخفی کنار درب ورودی هدایت می‌کند، در طبقه دوم نیز شما با سالن نقلی و دنج با دو‌خواب و تراسی که از اتاق نیز راه داشته و چشم‌انداز رویایی جنگل را به شما نشان می‌دهد غافل‌گیر خواهید شد، البته اتاق‌ها مستر و دارای کمد دیواری می‌باشند.


موقعیت ویلا؛
این ویلا در شمال و محدوده شهرستان نوشهر در 25 کیلومتری به سمت رویان، حوالی سی‌سنگان در مکانی جنگلی نزدیک به دریا واقع شده است.

 

فروش ویلا دوبلکس شهرکی در محیطی شهرکی و بزرگ به وسعت ده‌هکتار در یکی از قواره‌های 450 متری شهرک به صورت شمال جنوبی قرار گرفته و کاملا دید جنگل را به شما نشان خواهد داد.
 
امتیاز ویلا؛
ویلای فروشی دوبلکس شهرکی فوق علاوه بر نوساز بودن، دارای سند تک‌برگ با زمین خالص 450 متری شمال جنوبی بدون مشرف، که البته مشاعات را به آن اضافه کنید حدود 1000 متر خواهد شد، علاوه بر آن دارای پایان‌کار و نصب کنتورهای ضروری برق و گاز و آب بوده و با دریا حدود 600 متر فاصله داشته و تا جنگل نیز حدود 800 متر خواهید رفت.
 
توصیه مشاور سایت املاک بانیان‌مسکن؛
در خصوص خرید ویلا در شمال، چنانچه مد‌نظر شما ویلای دوبلکس 3خواب جنگلی درون شهرک زیبا و با قیمت خرید مناسب می‌باشد، توصیه می‌کنیم حتما بعد از بازدید مواردی تا مشابه رنج قیمت، این ویلا را هم در آخر مدنظر داشته باشید، به شخصه مطمین هستم در نهایت این ویلا را مورد پسند قرار خواهید داد و علت آن هم موارد فوق‌الذکر خواهد بود. 

متریال ساخت ویلا؛

 

نمای بیرونی از سنگ و سیمان‌ سفید شده با پنجره‌های قدی و پله‌های سنگی و دیوار بلوکی سیمان‌کاری شده از بیرون جلوه‌گری می‌کند، در داخل ویلا کف پوش سرامیک رنگ روشن درجه یک سایز 50.50 و کابینت هایگلاس در آشپزخانه و پله‌های تمام چوب و شیرآلات برند قهرمان در سرویس‌ها و آشپزخانه نظر هر سخت پسندی را به خود جلب خواهد کرد، به صورت ویدیو می‌توانید اجزا و متریال داخلی و بیرونی ساختمان را بهتر مورد بررسی قرار دهید.
دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.