فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا عام پسند - کد: 2173 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 230 متر مربع
متراژ بنا: 230 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 550،000،000  تومان

فروش ویلا عام پسند و در کل فروش ویلا باب میل مشتری و همه پسند در شمال ، از دید خریداران ویلا در شمال که بیشتر به دنبال ویلاهای شهرکی با متراژ زمین بزرگ و زمین زیاد یعنی از حدود 600 متر مربع به بالا تا 2000 متر و بنائی نوساز و دوبلکس با متریال و مصالح درجه یک و اتاق های بزرگ که یک اتاق در طبقه پائین و همکف ویلا و 2 اتاق در طبقه دوم با سرویس و حمام و در کل اتاق خواب مستر با نورگیر عالی و چشم انداز و ویو ابدی و تراس و موقعیت احداث ویلا شمالی و جنوبی با دید جنگل و دریا همراه باشد .

قیمت ویلا

قیمت ویلا عام و همه پسند از دید خریدار ویلا در شمال در محدوده ی شهرهای زیبا و توریستی نوشهر و رویان و نمک آبرود تا متل قو از کف و پایه قیمت ویلا یعنی از 100 میلیون تومان تا 15 میلیارد تومان و نه به ریال ، متفاوت است و بستگی به ساحلی بودن ویلا ، جنگلی بودن ویلا و در مرحله بعد متراژ زمین ویلا یعنی با زمین در حد 100 متر تا 2000 متر مربع که این موارد به اضافه ی نوع ساخت و مصالح و آیتم های به کار رفته در ساخت ویلا در قیمت ویلا تاثیر بسزایی دارد.

طبق عرف ویلا دوبلکس با 300 متر مربع زمین با محوطه و حیاط سازی شده زیبا و بنای حدود 180 متر مربع با 3 خواب مستر و 2 نشیمن در بالا و پائین ویلا ، با قیمت در حدود 250 میلیون تا 350 میلیون تومان را میتوان به ویلاهای مورد پسند اکثر خریداران و مورد نظر مشتریان ویلا در شمال دانست .

ویلا فوق در محیطی محصور و تهرانی نشین دور از محل و بافت بومی روستا واقع شده و کنتور برق و کنتور گاز ویلا به دلیل نوساز بودن آن در دست اقدام و در شرف گرفتن توسط مالک ویلا میباشد .

قیمت ویلا دوبلکس 4 خواب با زمین 230 متر شهرکی و بنای 240 متر نوساز در حدود 550 میلیون تومان میباشد ، شرایط فروش نصف نقد و مابقی طی چند فقره چک مدت دار به خریدار واقعی ویلا ی مذکور در املاک بانیان مسکن منتقل خواهد شد .

 

امنیت و موقعیت مکانی ویلا

این ویلا در محدوده سیسنگان با فاصله حدود 400 متر تا جاده سراسری درون مجموعه ای کوچک و تهرانی نشین با موقعیت ویلا جنگلی با امنیت و نگهبانی 24 ساعته قرار گرفته است .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.