فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا فلت شهرکی - کد: 2205 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: فلت
متراژ زمین: 335 متر مربع
متراژ بنا: 180 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: 5 تا 10 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 265،000،000  تومان

فروش ویلا در یک طبقه به صورت فلت و همکف داخل شهرک و با متراژ زمین 335 متر مربع که از این متراژ 255 متر دارای سند مالکیت و 80 متر دیگر دارای سند شورائی و قولنامه ای میباشد . و در این متراژ 335 متر در حدود 180 متر بنا احداث گردیده که به صورت تفکیکی در حدود 130 متر بنای ویلا همکف و فلت و 80 متر سوئیت مهمان یا سرایداری در این محوطه زیبا و سرسبز میباشد .

 

تجهیزات و مشخصات داخلی ویلا

ویلا فلت داخل شهرک با امکانات و امتیازات شهرکی و با بنائی در حدود 10 سال ساخت اما بسیار زیبا و عالی بازسازی شده به صورت مبله کامل با کلیه لوازم و اثاثیه و در اصطلاح فول مبله و دارای 2 اتاق خواب و 2 سرویس ایرانی و فرنگی و حمام با آشپزخانه ای شیک و بازسازی شده به صورت مدرن و زیبا و در ضمن کف سالن و اتاق خواب ها پارکت جنس مرغوب با رنگی زیبا و دلنشین همانطور که در تصویر مشخص میباشد .

سیستم گرمایشی این ویلای فلت فروشی با بخاری گازی و شومینه گازی بوده و سیستم سرمایش با 3 عدد اسپیلیت نصب شده در ویلا میباشد که همگی این لوازم به اضافه تخت و ، سیستم صوتی کامل و تصویری و تلفن و فرش و مبل نیز با قیمت کامل ویلا به خریدار تحویل داده خواهد شد .

 

قیمت ویلا و شرایط خرید


قیمت این ویلا فلت داخل شهرک در حدود 265 میلیون تومان میباشد که به خریدار این ویلا فلت کلیه اسباب و لوازم ویلا تحویل داده خواهد شد و خریدار با خرید این ویلا به صورت مبله و کامل با پرداخت حدود 260 میلیون تومان میتواند صاحب ویلا داخل شهرک با نزدیکی به دریا و جنگل و جاده اصلی آسفالته شود .
این ویلا فلت با قیمتی در حدود 265 میلیون تومان جزو دسته ویلاهائی است که مشتریان و فروشندگان ویلا تا 250 میلیون تومان را شامل میشود که شرایط پرداخت به صورت نقد و اقساط که این امر هم توافقی میباشد توسط سایت بانیان مسکن معرفی و بعد از انتخاب ، معامله صورت می پذیرد .

 

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.