فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا قواره اول ساحل - کد: 2345

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 1000 متر مربع
متراژ بنا: 400 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: 2 تا 5 سال
موقعیت: ساحلی
محل: شهرکی
قیمت: 17،000،000،000  تومان

فروش ویلای ساحلی قواره اول آب یا قطعه اول دریا که در شهرک ساحلی و دز مسیر جاده ساحلی رویان به نوشهر تا متل قو قرار گرفته و میتوان گفت که، همه ویلاهای ساحلی خصوصا ویلا قواره اول دریا خواسته و انتخاب بسیاری از خریداران ویلا ساحلی بوده و علت آن ، چشم انداز ابدی ویلا رو به دریا و متراژ زمین با ارزش شهرک در ردیف اول آب بدون مشرف و مشاعات میباشد .
ویلای فروشی در قواره اول ساحل با حفظ و رعایت حریم قانونی ساحل به طول 60 متر با محوطه و حیاط متصل به ساحل شنی و در مکانی دلنشین خصوصا در شب به جهت وجود انعکاس دریا و محیط مناسب شهرکی از لحاظ تعداد محدود ویلا و فاصله کمی که تا جاده اصلی دارد مورد مناسب و این ویلا يکی از بهترین ویلای ساحلی قوراره اول دریا در شمال و شهرستان نوشهر میباشد .
همه خریداران ویلاهای ساحلی بر این باورند که قواره اول بهترین مکان به جهت اینکه سکوت و ارامش و دید مستقیم و بی انتها دریا و خصوصا شهرکهای خصوصی ساحلی را داشته و نزدیکی به ساحل و دوری از سر و صدای جاده اصلی از ویژگیهای مهم و اساسی ویلا قواره اول ساحل دریا که بیشترین نمود آن در هنگام شب برای هر خریدار نمایان و قابل لمس خواهد بود.
ویلای ساحلی در قواره اول با زمین 1000 متر و مساحت زیربنا 400 متر در سازه تریبلکس و کاملا اصولی و شخصی ساز داخل شهرک زیبای ساحل با سند ششدانگ مالکیت و 4 خوابه با قیمت حدود 17 میلیارد تومان برای فروش به خریدار ویلا در شهرک ساحلی توسط سایت املاک بانیان مسکن با مشخصات و تصویر کامل از زوایاي مختلف ویلا و شهرک عرضه میگردد .
نمای و موقعیت احداث ویلا ساحلی شمال جنوبی بوده و با ابزار کاری سیمانی و تلفیقی از شیشه دور کرسی ساختمان با سنگ لاشه کوهی و سقف شیروانی سفال و دارای فضای سبز مناسب شامل فنیکس و پالم و سیکاس با درختان میوه و چراغ های ایستاده داخل باغچه با آلاچیق بزرگ نما و جلوه خاصی به این ویلای فروشی در قواره اول ساحل داده است .
شهرکی که این ویلا برای فروش در قطعه اول دریا و ساحل قرار دارد با رعایت حریم دریا به طول قانونی 60متر و حتی بیشتر از 70 متر دارای درب ریموت دار با سرایداری و سنگفرش شده و فضای سبز عالی ویلاها موجود و تمییزی محوطه به دلیل حظور دایم و پیگیری مستمر سرایدار شهرک و دارا بودن چند ویلای مدرن و کلاسیک و ساحل شنی از دیگر ویزگیهای بارز این شهرک لوکس و زیبا ساحلی میباشد .
قسمت طبقه اول ویلا ساحلی در شمال شامل ، سالن پذیرایی بزرگ با آشپزخانه و کابینت mdf دارای یک خواب و یک سرویس که از داخل سالن به تراس بزرگ شمال با دید کامل دریا متصل و راه دارد که کف سالن سرامیک و سقف بتون و اسکلت پله فلزی با کف چوبی و نرده آهنی فرفورژه و دارای سونا خشک در داخل ویلا میباشد .
در قسمت طبقه دوم 3 خواب مستر و کمد دیواری با راهرو و تراس بزرگ شمالی با نرده آهنی فرفورژه و مبله کامل و نصب توری آلمانی پنچره ها با کف سرامیک و سقف لمبه و درب چوبی دست ساز که شامل درب تمام اطاق خوابها و سرویس ميشود را مشاهده میکنید .
طبقه سوم ویلا شامل شاهنشین با مبله کامل و سرویس و نمای دایره ای دید 180 درجه کوه و دریا را داشته و ناگفته نماند، این ویلا ساحلی در قطعه اول شهرک کاملا شخصی ساز و با بهترین متریال در ساخت و در جانمایی خاص شهرک (قواره اول اب ) قرار گرفته و فاصله تا نزدیکترین زمان و مکان به مراکز تفریحی و خرید کمتر از 5دقیقه و تا فرودگاه نوشهر در حدود 20 کیلومتر طول و دارای مسافت میباشد.
پرفروش ترین و در عین حال کمترین مورد ویلا فروشی در شمال شامل ویلاهای ساحلی قواره اول آب و در قطعه اول شهرک ساحلی که به دریا متصل میباشد است و قیمت ویلا بسته به نوع شهرک و متریال ساخت ویلا و متراژ زمین در قطعه اول دریا محاسبه و از متری 2 میلیون تا 2 میلیون 500 هزار تومان متغیر میباشد .
خرید ویلا ساحلی در شمال و خصوصا در متل قو و نوشهر و نمک آبرود به دلیل نزدیکی جنگل و دریا به هم و توریستی بودن این مناطق همیشه از دید خریداران ویلا در شمال حائز اهمیت بوده و چه بهتر كه يتوان ویلا ساحلی در قواره اول دریا با قیمت مناسب و واقعی را به خریداران ویلا در شمال معرفی کرد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.