فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا لوکس جنگلی - کد: 2069

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 500 متر مربع
متراژ بنا: 500 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 765،000،000  تومان

موقعیت مکانی ویلا

این ویلا در منطقه ی چلک در ارتفاع زیاد از سطح دریا و ساحل و پای کوه احداث گردیده است . حیاط سازی ویلا به صورت کامل و شیک طبق تصاویر موجود ویلا انجام گرفته است .

 

متراژ ویلا

ویلا دارای 500 متر زمین با سند و جواز ساخت و پایان کار میباشد . ویلا دارای 500 متر بنای نوساز و شیک ، ویلا 4 خواب و دو خواب مستر و کمد دیواری و دو سرویس و حمام و سرویس بهداشتی میباشد . تراس ویلا در شمال رو به دریا و ساحل میباشد . تراس جنوبی ویلا رو به جنگل و کوه میباشد . نور گیر ویلا بسیار عالی و کامل میباشد و نور در نشیمن و اتاقها کامل و مستقیم میباشد . ویلا به صورت اصولی و به اصطلاح استخون دار ساخته شده و در محل و مکانی دنج و با امنیت و آرامش کامل قرار دارد .
فروش ویلا پای کوه و فروش ویلا در ارتفاع و مشرف به دریا و ساحل و جنگل جزو این موارد ویلای فروشی میباشد .
قیمت ویلا جنگلی در شمال با قیمت ویلا ساحلی در شمال به دلیل موقعیت ویلا و طرفداران ویلا ساحلی نسبت به ویلا جنگلی و مختصر بودن و منحصر بودن ویلا ساحلی به ویلا جنگلی گرانتر و قیمت بیشتری در شمال ویلای ساحلی نسبت به ویلای جنگلی در شمال دارد .

 

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.