فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا مبله شمال - کد: 2102

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: نیم دوبلکس
متراژ زمین: 250 متر مربع
متراژ بنا: 145 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 2،800،000،000  تومان

خرید و فروش ویلا با لوازم و اثاثیه کامل منزل و در اصطلاح خرید و فروش ویلا مبله و یا ویلا فرنیش در شهرهای شمالی نوشهر و نور و چالوس و نمک آبرود که جزو شهرهای توریستی و زیبای شمال میباشند ، و در بعضی از مواقع چنین ویلاهایی مبله و فرنیش برای اجاره ویلا در شمال و اجاره ئ روزانه و شبانه ویلا کاربرد دارند . ویلای فوق دارای 2 خواب که یک خواب مستر میباشد ، زمین ویلا در حدود 250 متر مربع و با بنای احداثی ویلا در حدود 140 متر مربع به ویلای نیم دوبلکس در شمال که دارای پارکینگ مسقف در زیر تراس به اضافه یک سرویس و حمام در پارکینگ ویلا جهت شستشو و استحمام هنگام برگشت از دریا و ماسه ای بودن بدن نصب گردیده .

 

قیمت و مشخصات ویلا در شمال

ویلا دارای محوطه و حیاط سازی سبز و زیبا با نگهبان 24 ساعته میباشد ، قیمت ویلا در شمال 2 میلیارد و 800 میلیون تومان میباشد .
خرید ویلا فرنیش ، فروش ویلا مبله نوشهر ، خرید ویلا مبله شمال ، ویلا با لوازم و اثاث ، فروش ویلا با لوازم ، فروش ویلا فول مبله ، خرید ویلا مبله کامل ، فروش ویلا مبله در سیسنگان ، فروش ویلا مبله مزگاه ، خرید ویلا فرنیش شمال.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.