فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا محدوده نوشهر - کد: 2149 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 250 متر مربع
متراژ بنا: 250 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 460،000،000  تومان

فروش ویلا محدوده نوشهر شامل فروش ویلا در لتینگان ، ویلا در سیسنگان ، ویلا در مزگا ، ویلا در چلک ، ویلا در ونوش ، ویلا در سیاهرود تا ویلا در بن جی کول تا ویلا در رویان و روستاهای اطراف و حومه شهرستان بندری و توریستی نوشهر با قیمتی مناسب و در بعضی موارد ویلا زیر قیمت خرید در شمال و حومه نوشهر برای فروش موجود است .
ویلا در شهرک با نگهبانی دائم و 24 ساعته توسط نگهبان شب و نظافت ویلا و محوطه ویلا و شهرک توسط نگهبانان روز صورت میگیرد . این ویلا با دارا بودن موقعیت عالی و ساختی زیبا و بدون فضای پرت و هدر رفت یکی از ویلاهای لوکس و زیبا در شهرک به شمار میرود .

 

قیمت و متراژ ویلا

قیمت ویلا 550 میلیون تومان بوده و این ویلا دارای بنایی در حدود 250 متر مربع و زمینی به مساحت 250 متر دارا و داخل شهرک با امنیت کامل و نگهبان میباشد .ویلا دارای کنتور برق و کنتور گاز و آب شهری میباشد .

 

مشخصات و تجهیزات داخلی ویلا

ویلا 4 خواب در شهرک با 1 خواب در پایین و 1 آشپزخانه و سرویس و حمام و یک سالن بزرگ با نورگیر مناسب در طبقه همکف و فلت این ویلا با پله ای چوبی به طبقه دوم راه دارد و در طبقه دوم و دوبلکس این ویلا 3 اتاق خواب مستر با یک نشیمن نسبتا بزرگ و دو تراس متوسط و زیبا با نمای جنگل و ویو و چشم انداز کوه و جنگل همراه است .
سیستم گرمایشی ویلا با شوفاژ و موتور خانه و پکیج و در اتاق خوابها از بخاری گازی و دارای 3 اسپلیت با سرمایش و گرما دهی و کف سالن ویلا از لمینت پارکت کف پوش شده است . ویلا دارای حفاظ فلزی جهت امنیت بیشتر و در مجموع این ویلا همانطور که در عکس ویلا مشخص است فرنیش و مبله کامل به فروش میرسد .
سند ویلا داخل شهرک شورایی و در دست اقدام است ، به طوری که اکثر ویلاهای داخل شهرک و ویلاهای مستقل و بیرون از شهرک در شمال دارای سند شورائی و در نوبت سند میباشند که این ویلا هم جزو این دسته از ویلاهای نوبت سند است .
شرایط خرید ویلا به گونه ای است که نصف مبلغ را خریدار به صورت نقد و مابقی را در 3 یا 4 فقره چک مدت دار و مورد توافق طرفین به فروشنده ویلا 4 خواب شهرکی تسلیم مینماید ، و شرایط خرید ویلا اقساطی بلند مدت و طولانی شامل این ویلای شهرکی نمیشود .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.