فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا مدرن شمال - کد: 2430 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 500 متر مربع
متراژ بنا: 400 متر مربع
تعداد خواب: 5
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،790،000،000  تومان

ویلا مدرن و لوکس در شمال به دو صورت یافت میشود و میتوان گفت که یا ویلا مدرن لوکس شخصی ساز بوده و امکان این که در هر نقطه از زمین ساحلی یا جنگلی به صورت مستقل و یا شهرکی یافت شود وجود داشته و یا این که ویلا مدرن از طریق معمار و یا سازنده ای برای فروش ساخته شده که این افراد برای فروش ویلا مدرن در شمال بیشتر در شهرک های لوکس و معروف شمال از بابلسر تا رامسر فعالیت مینمایند چرا که برای فروش ویلا مدرن و لوکس خود نیاز به منطقه با موقعیت قوی داشته تا بتوانند بهتر جلب مشتری و در نهایت فروش نمایند .
پس برای خرید ویلا مدرن و لوکس در شمال باید در شهرک های لوکس و معروف و شناخته شده مانند شهرک امیردشت متل قو کلارآباد ، شهرک خانه دریا سرخرود ، شهرک دریانوردان کلارآباد ، شهرک خزرشهر بابلسر ، شهرک دریابیشه ونوش نوشهر و شهرک های نوپا و نه چندان مطرح در شهرهای ویلایی و سرشناس شمال جستجو را ادامه و پیگیر خرید باشید .
فروش ویلا مدرن در یکی از شهرک های نوپای نوشهر که در مساحت زمین 500 متر با سند مالکیت و مجوز ساخت به انضمام ویلای دوبلکس 400 متری با 5 خواب که با توجه به آیتم ها و متریال و هزینه ساخت در نهایت حدود 1 میلیارد و 800 میلیون تومان با شرایط خوب پرداخت از سوی خریدار توسط فروشنده به فروش خواهد رسید .
متراژ زمین ویلا حدود 500 متر با حیاطی زیبا به همراه آبنما ، حوضچه و جوی آب با تزیین درختان زینتی نظیر پالم و تویا ، افرای قرمز ، لاوسون ، بید مجنون فر ، دم روباه ، سیکاس ، لیندا ، کاملیا و انواع گیاهان تزیینی دیگر به همراه ویلایی با زیربنا 400 متری در دو طبقه به همراه روف گاردن با نمای آجر و شيشه که با توجه به نوع نقشه و کیفیت ساخت در ردیف ویلا مدرن با سبکی نو و امروزی به شما معرفی میگردد .
در طبقه اول این ویلای مدرن در شهرک 40 واحدی با سالن بزرگ با کف سنگی و پنجره های دو جداره بلند و سقف بلند نیمه ووید و شومینه چدنی و آشپزخانه مدرن با 2 اتاق خواب مستر که یک خواب نیز با سونا و کمد دیواری و دو تراس شمال جنوبی که هم از سالن و آشپزخانه و اتاق خواب به هم مرتبط میباشند .
طبقه دوم که توسط پله ای چوبی با اسکلت فلزی به سالنی نیم دایره ای ووید شده به همراه شومینه و مینی بار و تراس غربی و سه خواب مستر مرتبط به تراس و سیستم هوشمند نصب شده روی تمامی قسمت ها و اجرای سیستم گرمایشی پکیج و جاگزاری مسیر سیستم سرمایش بدون نصب پنل ها و همچنین پله فلزی بیرون سالن در طبقه دوم که شما را به روف گاردن در قسمت فوقانی ویلا با چشم انداز زیبای شهرک و منطقه آشنا میکند مواجه خواهید شد .
ساختمان مدرن ویلایی از زمان شروع تا پایان ساخت دارای کتابچه و سی دی اجرا و ساخت می باشد که شامل مشخصات و اطلاعات فنی ويلا ، نقشه ها و تصاویر ساخت ويلا و موارد دیگر که با مشاهده حضوری قابل رویت می باشد ارايه ميگردد و در مورد مسافت ويلا با دریا و جاده که در حدود 1000متر میباشد و باید موقعیت مکانی ویلا را نزدیک به شهر رویان دانست.
فروش ویلا مدرن در شمال را میتوان در بیشتر ویلاهای امروزی با نقشه مدرن و لوكس  به صورت پراکنده در شهرهای ویلایی ساحلی و جنگلی مازندران مشاهده نمود و نوع سازه و معماری داخلی و نمای بیرونی ويلا كه در ساخت های امروزی ویلا به چشم میخورد و از سبک های قدیمی فاصله گرفته و مدرنیته شده را به صورت ویلا مدرن و لوکس در شمال میتوان دید .
اکثر مهندسین و طراحان ساختمانی با توجه به اقلیم منطقه و سلیقه سازنده اقدام به طراحی و اجراء نقشه مینمایند و میتوان گفت امروزه سازندگان ویلا در شمال بیشتر تقاضای نقشه های جدید و به روز را مدنظر داشته و رو به سوی نقشه های مدرن و جذاب با نمایی از شیشه و چوب و روف گاردن در سقف ویلا آورده اند .
چرا که با گسترش ساخت و ساز ویلا در شمال امروزه ویلاهای جدید در مقایسه با ویلاهای قدیمی از متراژ زمین و چشم انداز و ویو کمترب برخوردار بوده و جبران اين کمبود باعث شده تا جایگزینی برای زمین و ویوو در ویلاهای مدرن امروزی توسط روف گاردن در قسمت پشت بام و سقف خارجی ویلا علاوه بر آن که میتواند چشم انداز مناسبی به ویلا دهد باعث افزایش بنا و جبران کمبود زمین در یک ویلای مدرن امروزی را نیز داشته باشد .
استفاده از نمای تمام شیشه نیز در نوردهی داخلی و تماشای مناظر اطراف هنگام نشستن در سالن ویلا هم خالی از لطف نیست ، البته بیشتر ویلاهای مدرن با نقشه های داخلی كه پرتی كمتر و نمای متفاوت تری نسبت به ویلاهای قدیمی داشته و باید توجه داشت كه هزینه ساخت چنین ویلاهای مدرن نیز با ویلاهایی با نقشه های قدیمی و معمولی متفاوت بوده و نیازمند هزینه بیشتری میباشد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.