فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا مزگاه - کد: 2227

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 220 متر مربع
متراژ بنا: 175 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 2،700،000،000  تومان

فروش ويلا مزگاه ، كه از روستاهاي توريستي و پر طرفدار منطقه و شهرستان نوشهر ميباشد ، با نزديكي دريا و جنگل و كوه به هم ، يكي از بهترين مناطق ويلا سازي و خريد و فروش ويلا در غرب مازندران از رويان تا نوشهر را شامل ميشود .

 

موقعیت مکانی و امنیت ویلا


روستاي مزگاه كه از غرب به روستاي نجارده و خيرود و از سمت شرق به روستاي چلك و از شمال به دريا و ساحل و از جنوب به جنگل و كوه متصل است، با ويلاهاي متفاوت و پراكنده در شهرك با نگهبان و امنيت كامل نظير ، فروش ويلا در شهرك پشتوان ، فروش ويلا در شهرك نوروزي ، فروش ويلا در شهرک آذريون ، فروش ويلا در شهرک پاسارگاد ،و دسته اي از ويلاها به صورت مستقل و پراكنده با نزديكي به شهر با فاصله در حدود 5 كيلومتر و نزديك به جاده اصلي و دريا در نيلوفر آبي خيابان فرعي كلاهگر، ويلا در بندپي ، ويلا در كوچه استادي ، ويلا در كُوي ظفر ، ويلا پاي كوه در مزگاه براي اشخاصي كه خواهان خريد ويلا مستقل نزديك شهر با دسترسي آسان و نزديك به دريا و جنگل با ويو زيبا و مناظر ديدني كوه و جنگل براي سكونت دائم هستند منطقه اي مناسب و ايده آلِ ميباشد.

 

تجهیزات، نوع سند و متراژ ویلا


ويلا در شهرك نوروزي با زمين 220 متر با سند و جواز ساخت و پايان كار با سازه اي دوبلكس 3 خوابه در متراژ 170 متر مربع به صورت مبله كامل، شامل 4 عدد اسپيلت، آبگرمكن، يخچال، هود ، سينگ ظرفشويي ، 2 دست مبل، تخت خواب در هر 3 اتاق خواب، كمد ديواري با خواب مستر، قالي و فرش، پرده كركره اي زيبا همانطور كه در عكس داخل ويلا در سايت موجود ميباشد ، و خوابها در طبقه بالا با 2 سرويس إيراني و فرنگي و آشپزخانه و سالن پذيرائي و تراس رو به كوه ، با 1 سرويس حمام و دستشوئي در طبقه اول را شامل ميشود .

ويلا در منطقه اي دنج و زيبا در مزگاه با جواز ساخت و سند و پايان كار و حياط سازي شده با پمپ برقي و چاه آب و منبع آب و  نصب كنتور برق و كنتور آب و كنتور گاز ، با نزديكي به جاده و دريا به صورت مستقل و با امنيت بالا مورد مناسب جهت فروش ويلا در مزگاه به صورت مستقل در مجموعه اي تهراني نشين نزديك شهر ميباشد .
قيمت ويلا بدون لوازم و اثاثيه و در حدود 2 میلیارد و 700 میلیون با لوازم و به صورت مبله كامل ميباشد ، كه قيمت مذكور توافقي و جاي تخفيف به خريداران واقعي به صورت مبله كامل را دارا ميباشد.

 

قیمت ویلا

 

پيشنهاد املاك بانيان مسكن، كه جزو املاك فعال و پرفروش مزگاه و حومه نوشهر ميباشد، به خريداراني كه قصد خريد ويلا آماده با 3 خواب و به صورت مبله كامل با سند و جواز و پايان كار و از همه مهمتر نزدیک به شهر با امكانات و امتيازات شهري هستند اين ويلا با نصب تمامي كنتورهاي برق و گاز و آب با قيمت در حدود 2 میلیارد و 700 میلیون ميباشد، كه موردی مناسب و جزو ويلاهاي زير قيمت و اكازيون با فروشنده واقعي ويلا ميباشد.
خرید و فروش ویلا در کانال تلگرام بانیان مسکن، با بهترین ویلا های ساحلی و جنگلی و زمین جهت معرفی و فروش به خریداران ویلا در شمال با کانال زیر @banianmaskan اعلام میشود.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.