فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا مستقل - کد: 2244

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 250 متر مربع
متراژ بنا: 170 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 4،100،000،000  تومان

فروش ویلا مستقل و به صورت دربست در بهترین منطقه توریستی و سرسبز شمال ، با نزدیکی به دریا و ساحل ،و در موقعیت جنگلی نزدیک به جاده آسفالته و شهر نوشهر از بهترین موارد ویلا مستقل فروشی در شمال میباشد .

 

موقعیت مکانی ویلا

 

فروش ویلا مستقل ، اما با امنیت کامل با قرارگیری در نبش و بحر جاده آسفالته با چشم انداز و ویوی بی نظیر مناظر و مناطق اطراف و با دسترسی آسان و راحت به دریا و جنگل و با دارا بودن مسیر تاکسی خور و دسترسی به مراکز خرید و فروشگاه ها که از امتیازات این ویلا دربست و مستقل در شمال میباشد .

ویلا مستقل در حومه شهر نوشهر با امنیت کامل در خیابان فرعی ، که به نام شهرک مطرح بوده و با سازه ای تریبلکس در 3 طبقه با تعداد 4 خواب و متراژ زمینی در حدود 250 متر مربع با بنای احداثی عنوان شده در پایان کار به متراژ 160 متر و به صورت عرف در حدود 180 متر بوده و با امتیازات کامل کنتور برق و کنتور گاز و کنتور آب و جواز ساخت میباشد .

نوع ساخت و سازه ی ویلا که به صورت مستقل و جدا از شهرک بوده با بنایی در 3 طبقه که طبقه اول شامل ، آشپزخانه با کابینت های گلاس و جنس سنگ فیل استیل با سالن پذیرایی دنج و نقلی با شومینه ی زیبا گازی و دیوار غربی با پوشش سنگ آنتیک سفید طرح آجر و یک سرویس و حمام و توسط پله ای منحنی شکل از جنس چوب و استیل به طبقه دوم با 3 خواب نقلی با کمد دیواری و یک سرویس و توالت ایرانی و فرنگی و یک تراس رو به جاده و شرق با ویو چنگل و کوه همراه بوده ، و دوباره توسط پله ای چوبی به طبقه سوم که به عنوان بهار خواب و شاه نشین نیز مطرح میشود که دید و مناظر جنگلی اطراف و چشم انداز دریا را نیز به صورت باز و کامل دارا است . در ضمن حیاط ویلا با حیاط سازی زیبا و چراغ های پایه دار باغچه و دیواری و کف پوش موزائیکی و خورده کاری کاشت گل و گیاه و فضای سبز مانده که در روزهای آینده این امر تکمیل میگردد .

اشخاصی که قصد خرید ویلا بیرون از شهرک در محیطی دنج و آرام و با امنیت کامل و به صورت مستقل و دربست و با نزدیکی به شهر و دریا و جنگل میباشند این ویلای مستقل با 3 خواب و 1 شاه نشین به صورت بهار خواب مورد مناسب و اکازیونی بوده که ما توسط مشاورین سایت املاک بانیان مسکن به شما با تصاویر کامل نمایش داده شده است .

 

قیمت ویلا


قیمت این ویلا مستقل با ظاهری زیبا و نماد یک ویلا واقعی و زیبا و دلنشین با سازه ای شیک و نقلی و با متراژ زمین در حدود 250 متر با قیمتی در حدود 4 میلیارد و 100 میلیون تومان قیمت گذاری شده که از دید ما با نوع سازه و نقشه ویلا و متریال و مصالح کاربردی با قیمتی زیر قیمت بازار و به قیمت بوده و برای اشخاصی که قصد خرید ویلا مستقل با نزدیک بودن به جاده و دریا و جنگل را به طور همزمان دارند قیمتی در این رنج برای این ویلا، قیمت مناسب و واقعی است .

همان طور که در تصویر داخلی این ویلا مستقل مشخص است تمامی اتاق ها و سالن دارای رادیاتور و سیستم گرمایش پکیج بوده و در ضمن ویلا مستقل فوق دارای جواز ساخت و پایان کار میباشد و سند ویلا نیز چنانچه خریدار تمایل به اخذ سند داشته باشد با پرداخت هزینه سند ، که این امر توافقی بوده و فروشنده حاظر به اقدام به گرفتن سند برای خریدار میباشد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.