فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا نخ شمال - کد: 2251 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 230 متر مربع
متراژ بنا: 170 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 620،000،000  تومان

فروش ویلا در نخ شمال ، در مورد جاده ی نخ شمال که در منطقه ی نوشهر و محدوده و در جوار پارک جنگلی سیسنگان واقع شده ، با ارتفاع زباد از سطح دریا و مناظر جنگلی بکر و زیبا جزو بهترین مناطق ویلا سازی و خرید و فروش ویلا در شمال میباشد ، و با تنوع شهرک های متعدد با ویلا های ارزان قیمت تا ویلاهای لوکس با قیمت های میلیاردی ، نخ شمال را جزو بهترین مناطق و پرطرفدار ترین مناطق فروش و جذب مشتری میباشد .

 

امنیت و چشم انداز ویلا

 

ویلا در جاده آسفالته فرعی نخ شمال ، که منتهی به جنگل با چشم انداز دریا و جنگل میباشد در مجموعه ای شهرکی با نگهبان دائم و 24ساعته و مزایا و امکانات شهرکی با تعداد 40 دستگاه ویلا در کنار هم با فاصله ای در حدود 20 متر با جاده ای بین ویلاها به عرض حدود 6 متر از هم واقع شده اند .

متریال و مصالح کاربردی در این ویلا مطابق ویلاهای فروشی در شمال از بلوک و سیمان و چوب و سنگ ، که در نمای بیرونی ویلا از چوب برای زیبایی بیشتر نما به کار رفته و این ویلا را در بین ویلاهای فروشی در جاده نخ شمال متمایز کرده و در داخل ویلا نیز از چوب در سقف ویلا و کاشی و سرامیک لوکس استفاده شده است .

فروش ویلا در نخ شمال داخل شهرک با زمینی در حدود 230 متر با بنایی دوبلکس به متراژ حدود 170 متر ، با سازه و نقشه ای به صورت یک سالن و آشپزخانه و سرویس در طبقه اول و توسط پله به طبقه دوم با 3 خواب ، که 2 خواب با کمد دیواری و یک خواب مستر و 2 تراس شمال و جنوبی با ویو و دید عالی اطراف جنگل و شهرک همرا میباشد .

 

قیمت ویلا


قیمت این ویلا در نخ شمال ، با تعداد 3خواب در حدود 620 میلیون تومان میباشد که نسبت به ویلاهای مشابه فروشی با متریال و نقشه همسان و همشکل ، زیر قیمت و بسیار مورد مناسب و اکازیون از لحاظ قیمتی میباشد ، و این مزایا باعث شد تا ویلا در نخ شمال جزو ویلاهای فروشی 3خواب با قیمتی بین 600 میلیون تا 650 میلیون تومان باشد و برای خریدارانی که قصد خرید ویلا در شهرک در جاده نخ شمال تا 600 میلیون را دارند مورد اکازیون و ایده آلی میباشد .

مشتریان و خریدارانی که قصد خرید ویلا سه خوابه با قیمتی مناسب و تا 600 میلیون تومان را در یکی از بهترین مناطق خرید و فروش ویلا در شمال به نام نخ شمال را دارند ، این مورد فروشی بسیار مناسب و جزو ویلاهای اکازیون و زیر قیمت و نزدیک به جاده در شمال میباشد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.