فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا نزدیک به جاده - کد: 2030

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 270 متر مربع
متراژ بنا: 210 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید

فروش ویلا نزدیک جاده اصلی

برای تعدادی از مشتریانی که تمایل به خرید ویلا نزدیک جاده اصلی و سراسری را دارند ، این ویلا با کد مربوطه به عنوان ، فروش ویلا نزدیک جاده در شمال ، ویلاهای مشابه با این عنوان را یادآور و متذکر میشویم بنا به سهولت و آسانی در رفت و آمد و آدرس دهی به دوستان و ، خرید آسان و بسیاری از محاسن دیگر ، در ضمن موقعیت این ویلاها از نظر مکان جغرافیایی و، نوع ساخت و ساز ویلا در شمال ، به گونه ای است که از سر و صدای جاده در امان هستند.

 

متریال و خواب‌های ویلا

به دلیل رعایت فاصله و نوع ساخت ویلا در شمال ، و این ویلا از سه خواب و سه سرویس و حمام تشکیل شده ، کف ویلا سرامیک بکار رفته از نوع درجه یک و ، نما از سنگ انتیک تیره و حیاط از واش بتن به عنوان فرش حیاط استفاده شده . ویلا شمال ، فروش ویلا با کیفیت ساخت بالا و نقشه دلباز و عالی ، ویلا با نقشه بدون پرتی و فضای هدر رفته و نابکار یا نا کار آمد و ، ویلا در شمال از این دسته میباشند و سهولت و نزدیکی این ویلا به مناطق و مناظر تفریحی شمال و فرودگاه نزدیک و آسان است.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.