فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا نزدیک نوشهر - کد: 2044 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 240 متر مربع
متراژ بنا: 190 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 750،000،000  تومان

فروش ویلا نزدیک به شهر های شمال کشور ، یکی از خاسته ها و دغدقه های اصلی ویلا در شمال هست . به دلیل اینکه عده ای از مشتریان خواهان ویلا و یا آپارتمان در داخل شهر و یا حومه و اطراف شهر هستند ، به گونه ای که چنین ویلاهایی باید حس طبیعت و ، حس ویلا در شمال را در وجود مشتری شعله ور ، و خریدار ویلا احساس شمال و سرسبزی و طبیعت را در مکانی از شهر که ویلا را خریداری کرده نماید . و حس آرامش و راحتی و امنیت و ویلا بدور از سر و صدای شهری را داشته باشد .

 

خرید انواع ویلا در شمال

خرید ویلا در شمال ، فروش ویلا شمال ، ویلای شمال ، فروش ویلا ، یکی از اساسی ترین تکنیک های مهم مشاوره مشتری برای خرید ویلا ، فروش ویلا در شمال ، بخصوص ، ویلا مازندران است . نمای ویلا از سنگ انتیک تیره و روشن استفاده شده ، این ویلا با سند تک برگ و جواز ساخت و آب شهری در شمال ، نوشهر میباشد .

فروش ویلا نزدیک شهر و مراکز خرید با امکانات شهری و تاکسی خور بودن مسیر و راحتی در رفت و آمد و آدرس دهی ویلا از مزایا ی ویلای نزدیک به شهر در شمال میباشد .

 

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.