فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا نوساز شهرکی - کد: 2200 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 400 متر مربع
متراژ بنا: 280 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 590،000،000  تومان

فروش ویلا نوساز شهرکی در شهرستان نوشهر با فاصله ی 25 کیلومتری از این شهرستان شمالی و در روستای توسکاتک جاده شکارگاه درون مجتمع و مجموعه ای ویلایی به نام شهرک 40 واحدی با امتیازات و امکانات کامل شامل ، کنتور برق و کنتور گاز و نگهبانی 24 ساعته ، درب ریموت کنترلی و باغبان جهت وجین و نگهداری و مراقبت از محوطه و باغچه ویلا .

 

متراژ و نوع بنای ویلا

فروش ویلا نوساز شهرکی در مورد این ویلا به متراژ زمین 400 متر و بنای شیک و نوساز با سند مالکیت به متراژ 280 متر مربع دوبلکس و کلید نخورده با تعداد 3 خواب ، که یک خواب دارای کمد دیواری و سالن بزرگ و سرویس و حمام و آشپزخانه در طبقه فلت و اول ویلا ، و 2 خواب که یک خواب مستر و خواب بعدی معمولی با کمد دیواری و یک سالن و نشیمن در طبقه دوم ویلا با یک تراس رو به شمال با ویو و دید کم دریا و یک تراس رو به جنگل و قسمت جنوب ویلا با مناظر جنگل و شهرک های اطراف ویلا را مشاهده خواهید کرد .
قیمت خرید این ویلا نوساز و لوکس با سند و با سازه ای امروزی و خاص و دارای محوطه و باغچه زیبا و با امتیازات نصب کنتور برق ، کنتور گاز و جواز و پایان کار و از همه مهم تر داشتن سند تک برگ و سند مالکیت در حدود 590 میلیون تومان مطرح که نیمی از مبلغ ویلا به صورت نقد و مابقی به صورت اقساط و با شرایط پرداخت توافقی و مدت دار مثلا به مدت 6 ماه و یا یک ساله به فروشنده پرداخت خواهد شد .

 

نحوه خرید و قیمت ویلا

 

فروش ویلا نوساز شهرکی در شمال و شهرهایی چون سرخرود ، متل قو ، اسب چین ، سلمان شهر ، نوشهر ، نمک آبرود ، فریدون کنار و بابلسر با دارا بودن سند دفترچه و مالکیت و داخل شهرک با موقعیت های بی نظیر ساحلی و جنگلی با فیمتی زیر قیمت منطقه و مناطق مذکور با وام بانکی جزو ویلاهای با وام بانکی ، ویلا با وام ، ویلا وام دار ، و در مجموع ویلاهایی که به آنها وام بانکی با سود و بهره کم در حدود 30 تا 40 میلیون تومان تعلق می گیرد . و یا ویلا با اقساط طولانی مدت و با شرایط پرداخت یکساله و دو ساله نیز در موارد فروش ویلا نوساز شهرکی در شهرک های ساحلی و نزدیک به دریا و در شهرک های جنگلی نزدیک به جنگل و دریا زیر قیمت و در بعضی موارد جز این مورد کد 2200 یافت خواهد شد .

فروش ویلا نوساز در شهرک ساحلی و خرید ویلا نوساز درون شهرک جنگلی نزدیک به دریا با سند و موقعیت عالی و بی نظیر با کدهای متفاوت و در قسمت ویلا جنگلی و ویلا ساحلی سایت بانیان مسکن دات نت به صورت جداگانه و تفکیکی با تصاویر کامل ویلاها و مشخصات دقیق برای راحتی در انتخاب هموطنان موجود می باشد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.