فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا نوشهر تا نور - کد: 2111 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 270 متر مربع
متراژ بنا: 220 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 545،000،000  تومان

متراژ ویلا

خرید و فروش ویلا نوشهر تا نور داخل مجتمع کوچک با سرایداری و نگهبانی 24 ساعته ، ویلا دارای 4 خواب که دو خواب ویلا مستر بوده و دارای بنایی در حدود 220 متر مربع با متراژ زمینی در حدود 270 مترمربع میباشد. این ویلا داخل مجموعه ای 4 واحدی با نگهبانی و نزدیک به جاده آسفالته میباشد .

 

قیمت و مشخصات ویلا

قیمت ویلا در حدود 550 میلیون تومان از طرف مالک ویلا قیمت گذاری شده است اما به خریدار واقعی ویلا در شمال سیسنگان تخفیف ویژه تعلق میگیرد . ویلا در سیسنگان در یکی از مناطق توریستی و زیبا در مجاورت شهرک باکلاس و لوکس منطقه سیسنگان واقع گردیده است . قسمت عمده داخل ویلا و نمای داخلی ویلا و سقف ویلا از چوب نراد و چوب روس تزئین شده است . ویلا دارای سند مشاع میباشد که طی مراحلی میتوان آن را به سند تک برگ ارتقاء داد .
فروش ویلا از نوشهر تا رویان و نور جزو پرفروش ترین ویلاهای ساحلی و جنگلی در مشاور املاک به روز و فعال شمال یعنی بانیان مسکن طبق نظر و آمار خریداران ویلا در شمال میباشد و اکثر خریداران ویلا تمایل به خرید ویلا از نوشهر و نمک آبرود تا رویان و نور و چالوس دارند .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.