فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا نوشهر تا چلندر - کد: 2203 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: فلت
متراژ زمین: 260 متر مربع
متراژ بنا: 120 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: غیرشهرکی
قیمت: 195،000،000  تومان

موقعیت مکانی و مشخصات داخلی ویلا

 

این ویلا مابین نوشهر تا چلک و چلندر در محیطی دنج و تهرانی نشین با فاصله ی 600 متری از جاده سراسری آسفالته و نزدیک به دریا و جنگل با محوطه ای سرسبز و زیبا در حدود 260 متر زمین به صورت شرقی و غربی و سازه ای 3 سال ساخت همکف و فلت 120 متری با 2 خواب نقلی و شخصی ساز با 2 سرویس ایرانی و فرنگی داخل ویلا و یک سرویس با دوش بیرون ویلا و در گوشه حیاط قرار گرفته با پارکینگ مسقف و با گنجایش 5 ماشین در محوطه ویلا ، با مجوز ساخت و پایان کار و نصب کنتور برق و کنتور گاز آماده فروش به قیمت منطقه میباشد .

 

قیمت ویلا


قیمت این ویلا همکف و فلت در حدود 200 میلیون تومان می باشد که به خریدار واقعی تا 5 میلیون تومان تخفیف نیز گرفته خواهد شد ، و به خریداران ویلا تا 200 میلیون در مناطق شمالی کشور پیشنهاد میکنیم این ویلا را که جزو ویلاهای فروشی در شهرستان نوشهر میباشد و در حدود 195 میلیون تومان قیمت آخر برای این ویلا هست را بازدید نمایند .
خرید ویلا در محدوده ی نوشهر ، چلک ، ملکار ، سیسنگان با قیمتی از 130 میلیون تومان تا 190 میلیون و از 200 تا 300 میلیون تومان به تعداد محدود زیر قیمت منطقه و کمتر از قیمت فروش میباشد و در مورد سازه و موقعیت ویلا و متراژ زمین ، در بعضی موارد تا حدودی به خواسته و نظر مشتریان نزدیک است که این موضوع به سلایق و قدرت توان خریداران ویلا در شمال بستگی دارد .

فروش ویلا از نوشهر تا چلندر و برعکس ، فروش ویلا از چلک و چلندر تا نوشهر ، چه ویلاهای ساحلی نزدیک به دریا و شهر و چه ویلاهای جنگلی که باب دل مشتری و خریداران تا 200 میلیون تومان باشد بسیار نادر و کمیاب است ، و اکثر ویلاهای خوب و زیبا و باب دل و سلیقه خریداران از کف قیمت 250 میلیون تومان به بالا و تا میلیارد میباشد که در مورد این ویلا استثنائ و به قیمت در حدود 195 میلیون میباشد . و همه ی این عوامل و قیمت بالای ویلا در این مناطق شمالی به دلیل نزدیکی به شهر و امکانات شهری و جاده ی چالوس تهران و بافت شهری نوشهر و تاکسی خور بودن مسیر و آدرس دهی آسان و سر راست از امتیاز و رتبه ی بیشتر نسبت به ویلاهای موجود و فروشی در بافت های روستائی دور از شهر برخوردار هستند .  

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.