فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا نوشهر جنگلی - کد: 2098 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 230 متر مربع
متراژ بنا: 185 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 990،000،000  تومان

فروش ویلا در نوشهر با موقعیت جنگلی در محدوده سیسنگان با فاصله نزدیک به جاده سراسری و نزدیک به دریا در نوشهر، این ویلا در بهترین و زیباترین منطقه نوشهر با ویو و چشم‌انداز زیبای جنگل و در قسمت جنوبی تراس ویلا رودخانه‌ای زیبا با منظره‌ای بی‌نظیر قرار دارد که مکانی دنج و آرام با صدای زیبای رودخانه به ویلا داده است.

این ویلا دارای 220 متر زمین با بنایی در حدود 180 متر و این ویلا دارای 3 خواب مستر با کمد دیواری و با پنجره‌هایی رو به جنگل و رودخانه می‌باشد. خرید و فروش ویلاهای دنج و آرام با منظره‌ای زیبای جنگل و رودخانه در شمال و نوشهر می‌توان به این ویلا در سیسنگان اشاره نمود.

 

قیمت خرید ویلا در نوشهر

قیمت این ویلا در حدود 950 تا 1 میلیارد تومان می‌باشد. ویلا با قیمتی مناسب و در منطقه‌ای بیرون از شهرک اما با نگهبانی و امنیت کامل با امتیازات کامل و جواز ساخت و کنتور برق و کنتور گاز و آب شهری و با ویلاهای اطراف این ویلا که همه تهرانی و در بافتی تهرانی‌نشین دارد.
 
فروش ویلا نوشهر جنگلی با اینکه تنوع زیادی نسبت به موارد مشابه خود در قسمت ساحلی دارد، اما از جوانب مختلف می‌تواند خریدی بهتر و مقرون به صرفه‌تر برای شما باشد، چرا که شما با مثلا مبلغ 900 میلیون در مناطق برند شمال نمی‌توانید یک ویلای ساحلی لوکس و زیبا درون شهرک خریداری نمایید، اما با همین هزینه و بودجه می‌توانید بک ویلای جنگلی لوکس داخل شهرک که نزدیک به دریا هم باشد را داشته باشید.
 

تفاوت فروشندگان بومی و غیر بومی در شمال

فروش ویلا در نوشهر به دو صورت و آن‌هم توسط سازندگان بومی و یا مالکان غیر‌بومی انجام می‌شود و تشخیص این دو از هم بسیار آسان خواهد بود، چرا که سازندگان بومی و افرادی که در منطقه شمال سکونت دایم دارند اصولا ویلای فروشی خود را به صورت نوساز و کلید‌نخورده تحویل خریدار می‌دهند و معمولا چون فروش ویلا دست اول است از قیمت فروش مناسب و منطقی برخوردار است.
در عوض فروشندگان غیر‌بومی افرادی هستند که از قبل ویلا را خریده و مدتی در آن سکونت داشته و زمانی که تصمیم به فروش ویلا می‌گیرند به طور حتم ویلا نوساز نبوده و مدتی از ساخت آن گذشته، در ضمن چون ویلا دست اول نبوده به طور یقین از قیمت واقعی اولیه کمی بیش‌تر خواهد بود.


پیشنهاد سایت املاک بانیان مسکن

برای خرید ویلا پیشنهاد ما به شما دوستان این است که سعی در خرید ویلا از بومیان منطقه که با قیمت منصفانه‌تری ویلا را می‌فروشند معامله کنید و قبل از آن از اسناد و مدارک ویلا مطمین شوید و سعی در انتخاب و خرید ویلا در شهرک داشته باشید و به دلایلی که از قبل اشاره داشتیم ویلای فروشی در نوشهر و روستاهای حاشیه و اطراف این شهرستان نسبت به شهرهای اطراف از رتبه و کلاس و آرامش و سرمایه‌گذاری سودآور‌ بیش‌تری برخوردار است.
دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.