فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا نوشهر مزگاه - کد: 2417 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 380 متر مربع
متراژ بنا: 289 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،450،000،000  تومان

خرید ویلا در نوشهر مزگاه که یکی از روستاهای زیبا و دلربای شمال کشور و در استان مازندران واقع میباشد و در 7 کیلومتری شرقی شهر نوشهر از ورودی جاده نجارده تا دو راهی کيسی نرسیده به چلک به طول تقریبی 3 کیلومتر امتداد داشته و از شمال به دریاچه خزر با ساحل شنی و ماسه ای و از جنوب به روستای بندپی به طول حدودا 1500 متر و از شرق به روستای زیبا و معروف چلک که برترین روستا از لحاظ فروش ویلا در نوشهر مطرح میباشد بوده و از سمت غرب نیز به روستای خیرود یا همان خیرودکنار به زبان محلی متصل میباشد .

فروش ویلا در مزگاه نوشهر به دلیل مجاورت با دریا و جنگل در نزدیکترین نقطه خود در منطقه باعث زوم کردن خریداران جهت خرید ویلا در مزگاه نسبت به دیگر روستاهای نوشهر شده است و این روستا با جمعیتی بالغ بر 1300 نفر و حدودا 350 خانوار را شامل میشود و به طور کل نیمی از ساکنین روستا گیلانی و اهل استان گیلان با صفا و مهمان نواز بوده و تنها جایی در استان مازندران كه دارای فرهنگ گیلان زمین با غذاها محلی گیلانی میتوان دید مزگاه میباشد .
 مزگاه در دهستان خیرودکنار قرار داشته و از لحاظ معماری ضعیف میباشد و در مورد پیشینه ویلا در مزگاه میتوان گفت که ویلای محمدعلی فردین از هنرپیشگان سینما و آقاي هویدا نخست وزیر دوره پهلوی و آقای وهاب زاده رییس قبلی شرکت بی ام دبلیو در ایران در این روستای زیبای نوشهر مزگاه قرار داشت .
به دلیل فاصله كم ساحل با جاده اصلی در مزگاه فروش ویلا ساحلی و زمین ساحلی در مزگاه نسبت به دیگر مناطق روستایی نوشهر کمتر بوده و بیشتر ویلا ساحلی و زمین های ساحلی بافتی قدیمی و متعلق به بومیان مزگاه میباشد ، اما فروش ویلا در قسمت جنگلی و ظلع جنوبی جاده نور نوشهر بسیار فراوان تر بوده و ویلا فروشی در مزگاه را با تلفیقی از ساکنین بومی و غیر بومی مشاهده میکنيد .
فروش ویلا جنگلی در مزگاه بیشتر در مسیر لوله گاز که از نجارده تا چلک ادامه دارد و خیابان های فرعی نظیر خیابان بندپی در مرکز مزگاه و خیابان شهرک پشتوان و کوچه آذربون و خیابان گلها و کوچه کلاگر و کوچه استادی را خواهید دید که در این مناطق جنگلی در مزگاه فروش ویلا با قیمت های متفاوت و با نقشه و متریال قدیمی و جدید به چشم میخورد و هستند فروش ویلا به قیمت و یا ویلا زير قيمت در مزگاه و به عنوان ویلا ارزان قیمت که توسط مشاورین املاک منطقه به عنوان فایل اکازیون به افرادی که هدف خرید ویلا در مزگاه نوشهر را دارند معرفی شود .
بعد از اتمام جاده کندوان و رسیدن به چالوس از کمربندي نوشهر به سمت رويان پیش میرود و وارد محله مزگاه خواهید شد و در قسمت جنوبي جاده اصلي وارد خيابان و کوچه عریض با ویلاهای متنوع که ساکنان آن تهرانی و منطقه ای خارج از بافت بومی و تهران نشین بوده و از بومی و بافت بومی خبری نیست و در مسافتی به طول حدود 150 متر پیش میروید که در نهایت به این ویلای فروشی با نمای مدرن و لوكس که تلفیقی از چوب و سیمان سفید و شیشه با سقفی به حالت روف گاردن به همراه دو ویلای دیگر در کنار این ويلا خواهید دید .
خرید ویلا در مزگاه شمال نوشهر در حیاط ویلا که از زمینی به وسعت حدود 380 متر و سازه دوبلکس به مساحت 289 متر به اضافه 110متر روف گاردن و در تعداد 4 خواب و 5 سرويس به همراه مجوز ساخت و همینطور ، ويلا با سند و محوطه سازی شده با گل و باغچه سازی و کف سازی با واش بتن که قابليت پارک 5 ماشین و خودرو را در خود دارد به شما معرفی خواهیم كرد .
هنگامی که به داخل ویلا ورود میابید اولین چیزی که در طبقه همکف نظر شما را به خود معطوف میدارد سالن پذیرایی زیبا بزرگ و دلنشين با شومينه دیواری چدنی و پنجره های بزرگ قدی کشویی و سقفی که تلفیقی از چوب و کناف و سالنی با کف سرامیک درجه یک طرح پارکت نیمه روشن فرش شده میباشد ، آشپزخانه بزرگ كاملا ساده و مدرن با کابینت ام دی اف تشكیل شده و علاوه بر موارد مذکور یک اتاق خواب مستر به همراه کمد دیواری و یک سرويس ایرانی به همراه دوش و روشویی کابینتی كنار  درب ورودی و نزدیک پله طبقه دوم واقع شده است .
بعد از بالا رفتن از پله که تماما از جنس چوب طبیعی نراد بوده به طبقه اول خواهيد رسيد که شامل یک سالن نشیمن متوسط با سه خواب به همراه کمد دیواری كه 2 خواب مستر و یک خواب دیگر معمولی میباشد ، سقف اين طبقه از ویلای فروشی در مزگاه نوشهر از چوب روس بوده و کف سالن نیز مانند طبقه همکف از سرامیک طرح پارکت بوده و یک آشپزخانه كوچک نیز برای این طبقه در نظر گرفته شده است .
شما میتوانید از بیرون طبقه اول توسط پله ای آهنی فلزی در گوشه بیرونی سالن به طبقه دوم و سقف ویلا که حالت روف گاردن به مساحت حدود 110 متر میباشد و چشم اندازی 360 درجه از دریا و جنگل و اطراف ویلا را خواهید داشت و ملک مورد نظر دارای آب ، برق ، گاز و جواز ساخت و سند مالکیت قطعی و رسمی بوده و سیستم گرمایش ویلا نیز به صورت لوله کشی شوفاژ و پکیج و برای سیستم سرمایشی لوله کشی کولر و تخلیه آب برای تمام طبقات انجام گرفته است .
به طور کل باید گفت این فایل که به نام فروش ویلا در شمال مزگاه از روستاهای نوشهر میباشد دارای 2 سالن و 2 آشپزخانه و 4 خواب مستر و 2 سرویس مجزا همراه با 110 متر روف گاردن با دیدی از زوایای مختلف ویلا خواهید داشت .
قیمت ویلا فروشی در مزگاه نوشهر بنابر موارد و توضیحات فوق و طبق تصاویر کامل ویلا در حدود 1 میلیارد 450 میلیون تومان محاسبه و برآورد شده و مالک نیز با توجه به نحوه خرید نقد و یا شرایطی ویلا قیمت اصلی را تعیین مینماید .

 

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.