فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا نوشهر چلک - کد: 2419 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 289 متر مربع
متراژ بنا: 210 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،900،000،000  تومان

فروش ویلا در چلک نوشهر با سند و پایان کار درون شهرک 30 واحدی با نگهبانی و امنیت کامل که حدود 80 درصد مجموعه ویلا سازی و مابقی زمین خالی در شرف ساخت و فروش میباشد و خوبی این مجموعه ویلایی در چلک که در بافت محل و طرح هادی و نزدیکی به دریا و دسترسی آسان به مراکز خرید و خیابان نور نوشهر میباشد.

فروش ویلا چلک شمال با مساحت زمین شمال جنوبی 282 متری داخل سند مالکیت با ویلا دوبلکس 3 خواب 220 متری مندرج در پایانکار و به عنوان ویلا سه خواب شهرکی با قیمت 1/900 میلیون تومان به شما جهت خرید ویلا در چلک ارایه میگردد.

در مورد نوع ساخت و نقشه ویلا در شهرک چلک باید گفت ویلا با یک خواب و سالن پذیرایی و آشپزخانه کامل و یک سرویس جدا با سقف کناف و چوب و کف سرامیک شده در طبقه فلت ویلا و پله ای چوبی با نرده فلزی به طبقه بالایی ویلا با 2 خواب مستر و نشیمن حال بزرگ و بوفه بار كوچک كه به تراس 20 متری رو به منظره ویلا در چلک در جوار ویلاهای همسایه درون شهرک احداث شده است.

خرید ویلا در چلک تا 2 میلیارد با سند ششدانگ و داخل شهرک با مجوز ساخت و پایان کار در مورد این ویلای شهرکی فروشی در چلک صدق میکند و ما با معرفی و مشخصات ویلا به همراه تصاویر داخل و بیرونی از ویلا خواسته بعضی از افراد كه به صورت اختصاصی خواهان خرید ویلا در چلک نوشهر هستند را اجابت نموده ایم.

 

مطلبی در مورد روستای چلک در شهرستان نوشهر

روستای چلک که به دلیل فروش ویلا و خرید ویلا نزد غیر بومیان از اولویت و محبوبیت و معروفیت خاصی مانند نخ شمال در توسکاتک برخوردار است با وسعتی نزدیک به 600 هکتار و نزدیک ترین فاصله جنگل و دریا به طول 1800 متر که واقعا جنگلی و نه مثل رامسر تپه‌ای باشد و از سمت غرب به روستای مزگاه و جاده کیسی به طول تقریبی 1200 متر و از سمت شرق به روستای کهنه سرا در حدود 1500 متر و از شمال به دریا و از سمت جنوب به طول تقریبی 1500 متر به جنگل و رشته کوه البرز متصل است و دلیل معروفیت و بیشترین فروش ویلا در نوشهر چلک همین فاصله نزدیک کوه و دریا به هم می‌باشد که چلک و ویلاهای فروخته شده و آماده فروش در چیلک از آن مزیت برخوردار هستند.

 

چلک دارای شهرک‌های ویلایی متعددی به نام‌هاي شهرک میانجی، شهرک ستاره چلک، شهرک سبز، شهرک گل‌ها، شهرک گل مهر، شهرک سوگل، شهرک باران، شهرک ساحلی رؤیای دریا در چلک، شهرک مسیحیان چلک، شهرک 777 که شهرک خصوصی و متعلق به آقای گوهربین بوده و حالت باغ وحش داشته و همه جور حیوان در آن‌جا وجود دارد.
 

 

خیابان ریاست جمهوری نیز به دلیل داشتن شهرک ریاست جمهوری در انتهای خیابان به این نام شهرت یافته و تفریح‌گاه و استراحتگاهی برای کارکنان و کارمندان ریاست جمهوری بوده و مختص رییس جمهور یا شخص خاصی نیست.

 

.همین‌طور در این خیابان از چلک با شهرک‌های متعدد کوچک و بزرگی چون شهرک پامچالان، شهرک منظر دریا و .... معرفی می‌شود


چلک کجاست؟

همان‌طور که می‌دانید چیلک يا چالک و به زبان مردم بومی منطقه نوشهر چلک، از روستاهای زیبا و معروف استان مازندران و شهرستان نوشهر و بخش مرکزی دهستان بلده کجور می‌باشد كه به دو قسمت چلک سفلی و چلک علیا تقسیم شده و با داشتن 3 شورا و 1 دهیار در چلک علیا و همین‌طور سه شوراء و یک دهیار در چلک سفلی مشغول به فعالیت می‌باشد، با جمعیتی در حدود 1300 نفر بومی و حدود 3700 نفر غیر بومی در چلک سفلی و علیا نشان دهنده توریستی بودن و فروش ویلا در چلک است که توانسته غیر بومیان را در خود جای دهد و همچنین عریض‌ترین خیابان روستایی در منطقه نوشهر به چلک تعلق داشته و 95% خیابان‌های فرعی و اصلی چلک آسفالت بوده است. 

همین‌طور چلک دارای دو مزرعه پرورش ماهی خاویاری و سردآبی (قزل آلا) و همین‌طور دارای 3 مسجد یکی در چلک سفلی و دیگری در چلک علیا و بزرگترین مسجد که در مرکز محل واقع شده است و یکی از معروف‌ترین ویلا در چلک متعلق به ویلای علی دایی است که در دامنه جنگل و در ارتفاع با دید دریا و جنگل همراه شده است.

چلک دارای زمین چمن فوتبال در ورودی محل و در قسمت کناری جاده اصلی واقع شده که به جرات می‌توان گفت یکی از زیباترین زمین‌های ورزشی شمال می‌باشد، زمین‌های ساحلی بی‌نظیر که تعدادی از آن در جهت ساخت بزرگ‌ترین و زیباترین هتل شمال در نوشهر و چلک اختصاص یافته و تعدادی از زمین‌های تاپ در نوشهر و حومه در چلک متعلق به آقای ابریشم چی می‌باشد که باعث شناخته شدن چلک و انگیزه کافی برای سرمایه گذاری در این روستای کوچک از نوشهر شده است.

در مورد مسافت چلک با نوشهر که در حدود 11 کیلومتر و با جاده چالوس که به کرج و تهران منتهی می‌شود در حدود 20 کیلومتر و با جاده هراز در آمل در حدود 70 کیلومتر و با نزدیک‌ترین شهر در شرق چلک که به شهر رویان و در کیلومتر 30 این روستا واقع گردیده می‌توان اشاره داشت.

چلک دارای سه ورودی و خیابان اصلی به نام‌های خیابان کیسی، خیابان ریاست جمهوری و خیابان اصلی و ورودی محل که هنگام ورود با مجسمهای برنزی كه متعلق به مرحوم حاج رستم محسنی می‌باشد که زحمات زیادی به عنوان شورا و امین مردم برای چلک کشید و در تمام مراحل عمران و آبادی محل شامل، کار آسفالت و مدرسه و مسجد وسط محل، لوله کشی آب و کانال کشی جوی آب و ساخت زیرگذر چلک بنیان‌گذار و بانیش (مرحوم حاج رستم محسنی) که در همه این‌ها مرحوم لباس کار می‌پوشید و بی ریا کمک می‌کرد که در یکی از این فعالیت‌ها حاج رستم هم در جاگذاری لوله برای جوی آب در حال کمک كردن بود و تقریبا 70 درصد کار تمام شده بود که ناگهان جرثقیل به برق فشار قوي اثابت می‌کند و حاج رستم هم که داخل آب بود و دست‌هایش به لوله فلزی متصل و در نهایت دچار برق گرفتکی میشه و جان خود را در راه آبادی روستا فدا می‌کند.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.