فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا نوشهر چلک - کد: 2419 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 289 متر مربع
متراژ بنا: 210 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،900،000،000  تومان

فروش ویلا در چلک نوشهر با سند و پایان کار درون شهرک 30 واحدی با نگهبانی و امنیت کامل که حدود 80 درصد مجموعه ویلا سازی و مابقی زمین خالی در شرف ساخت و فروش میباشد و خوبی این مجموعه ویلایی در چلک که در بافت محل و طرح هادی و نزدیکی به دریا و دسترسی آسان به مراکز خرید و خیابان نور نوشهر میباشد.

فروش ویلا چلک شمال با مساحت زمین شمال جنوبی 282 متری داخل سند مالکیت با ویلا دوبلکس 3 خواب 220 متری مندرج در پایانکار و به عنوان ویلا سه خواب شهرکی با قیمت 1/900 میلیون تومان به شما جهت خرید ویلا در چلک ارایه میگردد.

در مورد نوع ساخت و نقشه ویلا در شهرک چلک باید گفت ویلا با یک خواب و سالن پذیرایی و آشپزخانه کامل و یک سرویس جدا با سقف کناف و چوب و کف سرامیک شده در طبقه فلت ویلا و پله ای چوبی با نرده فلزی به طبقه بالایی ویلا با 2 خواب مستر و نشیمن حال بزرگ و بوفه بار كوچک كه به تراس 20 متری رو به منظره ویلا در چلک در جوار ویلاهای همسایه درون شهرک احداث شده است.

خرید ویلا در چلک تا 2 میلیارد با سند ششدانگ و داخل شهرک با مجوز ساخت و پایان کار در مورد این ویلای شهرکی فروشی در چلک صدق میکند و ما با معرفی و مشخصات ویلا به همراه تصاویر داخل و بیرونی از ویلا خواسته بعضی از افراد كه به صورت اختصاصی خواهان خرید ویلا در چلک نوشهر هستند را اجابت نموده ایم.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.