فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا هوشمند شمال - کد: 2172

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 400 متر مربع
متراژ بنا: 240 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 6،690،000،000  تومان

ویژگی های ویلا هوشمند در شمال

فروش ویلا هوشمند در شمال ، با سیستم اینترنتی هوشمند و نیمه هوشمند به روز شده با کنترل از راه دور جهت باز و بسته کردن درب ویلا و کرکره های برقی نصب شده پشت درب ویلا و روشن و خاموش کردن لامپ ها و چراغ های حیاط ویلا و داخل ساختمان و در مجموع کنترل و بررسی ویلا از طریق راه دور و سیستم هوشمند وصل به گوشی موبایل و لب تاب طاحب ویلا جهت مراقبت و امنیت بیشتر ویلا در شمال میباشد .
فروش ویلا هوشمند ، ویلایی با قابلیت سیستم هوشمند و کنترل از راه دور با دوربین کنترلی و مدار بسته در شمال ، بیشتر مختص ویلاهای بیرون از شهرک و بافت شهرکی و در اصطلاح ویلاهای مستقل و دربست میباشد که امنیت ویلا و مراقبت از ویلا در نبود صاحب ویلا را با دیدن تصاویر ویلا از گوشی موبایل و لب تاب میتواند وضعیت ویلا را بررسی نماید .

 

متراژ ویلا

ویلا جزو ویلاهای هوشمند در شمال با متراژ زمین در حدود 400 متر با حیاطی سنگ فرش شده با سنگ لاشه و دارای حیاط پشتی و در اصطلاح حیاط خلوت و بنا و سازه ای در حدود 240 متر مربع با 3 خواب که یک خواب ویلا مستر و 2 خواب ویلا معمولی و بدون سرویس و حمام فقط دارای کمد دیواری و سرویس بیرون از اتاق میباشد .
ویلا مبله کامل و با لوازم و اسباب اثاثیه کامل و در اصطلاح فرنیش به فروش میرسد ، پنجره ها دارای حفاظ نرده ای و فلزی درب ها دارای کرکره برقی و کنترلی و سرمایش ویلا با اسپیلت و کولر در ویلا نصب شده و گرمایش از طریق بخاری و پکیج میباشد .

 

قیمت ویلا

قیمت ویلا در حدود6 میلیارد و 690 میلیون تومان از طرف مالک قیمت گذاری شده و این قیمت نهائی ویلا نیست و به خریدار واقعی این ویلا هوشمند تخفیف ویژه پای معامله و قبل از عقد قرارداد و مبایعنامه در جامع ترین و به روز ترین املاک و مشاور املاک ایران بالاخص شمال کشور ، بانیان مسکن داده خواهد شد .
موقعیت این ویلا هوشمند مد نظر جنگلی بوده و در فاصله بین رویان و نوشهر با ویو و چشم انداز چشم گیر و خیره کننده شمال قرار گرفته است ، با دریا و جاده سراسری حدود 1000 متر فاصله دارد و تا جلوی درب ویلا جاده آسفالت کشیده شده است .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.