فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا ونوش نوشهر - کد: 2420 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 320 متر مربع
متراژ بنا: 450 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 1،100،000،000  تومان

ویلای فروشی در دامنه ونوش با نمایی از چوب و آجر و زمینی به مساحت 320 متر با سند شورایی که قابلیت دریافت سند ششدانگ تک برگی توسط مالک نیز مقدور بوده و با مساحت ویلا در سه طبقه به صورت ویلا تریبلکس به متراژ 450 متر که در منطقه و محدوده تهرانی نشین در جوار شهرک های این منطقه از ونوش و درست در زیر کوه واقع گردیده و با قیمت 1 میلیارد و 100 میلیون تومان در نوشهر و منطقه ونوش برای افرادی که نیاز و سلیقه داشتن چنین ولایی را دارند کاملا مناسب میباشد .
در ابتدای ورودی ویلا که در دامنه کوه و کوچه تهرانی نشین و بن بست در ونوش قرار داشته ، دروازه مشکی رنگ بزرگ که به محوطه ویلا مربوط بوده و حیاط سازی زیبا با آب نمای سنگی و آلاچیق و کف سنگ فرش شده حیاط و پارکینگ که ظرفیت پارک 5 خودرو را در خود دارد مواجه میشویم .
طبقه همکف ویلا فروشی در ونوش از دو قسمت که یک قسمت مربوط به پارکینگ ویلا و قسمت دیگر شامل ، انباری بزرگ که محل قرارگیری موتورخانه ، یک سرویس مربوط به حیاط و یک اتاق که سونا خشک و جکوزی در آن قزار داشته و پله ای که به طبقات فوقانی ویلا مرتبط میگردد .
در هنگام ورود به داخل ویلا با درب ضد سرقت با روکش چوب گردو و با پله ای سنگی با نرده فلزی استیل به طبقه اول با سالن بزرگ و پنجره های دور تا دور سالن که دید مناظر اطراف را به شما خواهد داد و یک سرویس توالت ایرانی و دوش حمام مجزا به همراه شومینه گازی ، همینطور سقف سالن که از کناف با نور پردازی و لوستر و چراغ های دیواری متصل در سالن و اتاق خواب ها مواجه خواهید گشت ، آشپزخانه ای مجهز به هود و کابینت هایکلاس و لوازم ضروری به اضافه یک خواب مستر با کمد دیواری و تراسی رو به دریا - طبقه دوم شامل یک نشیمن به همراه مینی بار و 2 خواب همراه با کمد دیواری و یک خواب مستر به همراه کمد دیواری که در مجموع در این طبقه از ویلا با 3 خواب و دو تراس شمال جنوبی بزرگ با سقف چوب با نورپردازی کامل و لوستر و سیستم گرمایشی کل طبقات و داخل ویلا از شوفاژ و موتورخانه مرکزی میباشد .
ونوش روستایی زیبا در شرق شهرستان نوشهر و بخش مرکزی دهستان کالج با جمعیتی بالغ بر 3200 نفر و تعداد خانوار بومی در حدود 750 نفر كه بیشتر به دامپروری و کشاورزی و ساخت و ساز ویلا مشغول بوده و این آمار جمعیتی نیز برای ساکنین فصلی و دایمی غیر بومی نیز در همین حد میباشد ، فروش ویلا در ونوش و همچنین خرید ویلا در ونوش علاوه بر خواستار غیر بومیان ، بومیان منطقه نیز تمایل به خرید زمین و ساخت ویلا در ونوش دارند .
فروش ویلا در ونوش که در کیلومتر 33 شرق شهرستان نوشهر به سمت نور و 12 کیلومتری غرب شهرستان رویان در کنار جاده ای ساحلی منشعب از جاده سراسری نور_نوشهر  به سمت جنوب واقع شده که در این قسمت به روستای نارنج بن و رشته کوه البرز و از شمال به دریاچه کاسپین و خزر و از شرق به روستای علویکلا و از غرب به روستای صلاح الدین کلا مرتبط میباشد .
خرید ویلا در ونوش شمال نوشهر گستره ای وسیع داشته چرا که به روستاهای متعددی در کمربندی ونوش تا رویان منتهی میشود و به ترتیب میتوان به روستای نارنج بن ، روستای پاشاكلا ، روستای خزرتیره ، روستای عالم کلا ، منوچهر کلا ، روتای عزت ، روستای کاسگر محله و تاشکوه و در نهایت به دوراهی که از سمت جنوب به روستای ییلاقی کدیر و جاده آب پری با آبشار زیبای آن و از سمت شمال به شهر رویان و دریای خزر و ساحل دریا مرتبط خواهید شد .
روستاهای نام برده فوق در جوار روستای ونوش نیز از رونق ساخت و ساز و خرید ویلا و فروش ویلا مانند فروش ویلا در علویکلا ، خرید ویلا در نارنج بن ، فروش ویلا در خزر تیره و .... اشاره داشت که شغل اولیه و اصلی در ونوش فروش ویلا و برای روستاهای مجاور نیز چنین است را به طرق و نقشه ها و قیمت های مختلف مشاهده خواهید كرد .
جلوه زیبای روستای جلگه ای ونوش که در جوار کنار دریا و دامنه کوه و شیب تپه و در بین درختان رنگارنگ جنگلی در نارنج بن خودنمایی میكند و با توجه به شغل اصلی مردم که همانا فروش ویلا در ونوش و نارنج بن و معرفی ویلاهای فروشی ساخته شده به هموطنان جهت خرید ویلا در ونوش نوشهر میباشد و برای هر فرد و بیننده ای منطقه ونوش حیرت انگیز و جذاب خواهد بود .
ویلا سازی در ونوش و معرفی تعدد ویلاهای فروشی در ونوش مانند دیگر روستاهای توریستی و تهرانی پسند نوشهر از رونق زیادی برخوردار بوده و در این بین میتوان به ویلاهای فروشی مستقل و یا فروش ویلا درون شهرک های مختلف در ونوش مانند ، شهرک دريابیشه ونوش ، شهرک نوژن ، شهرک البرز ، شهرک کوهپا ، شهرک الیسا ، شهرک احسان ، شهرک ساحل آفتاب ، شهرک ونوشه ، شهرک کاج ، شهرک پامچال ، شهرک سی بن ، شهرک مروارید ، شهرک آرش ، شهرک بنفشه ، شهرک یاس ، شهرک رز ، شهرك بهاران دريابیشه و شهرک دریا ویلا اشاره داشت .
در میان شهرک های نام برده در ونوش میتوان فروش ویلا در شهرک دریا بیشه و فروش ویلا در شهرک بهاران در خیابان البرز را در اولویت قرار داد و هستند مشاورین املاک فعال در ونوش که برای خرید بهتر ویلا در ونوش شما را یاری دهند اما در این بین سایت املاک بانیان مسکن و مشاور املاک بهاران دریابيشه به عنوان دو دوست و مشاور فعال منطقه شما را یاری و در جهت خرید ویلا در ونوش و یا چنانچه تمایل به فروش ویلا در ونوش را داشته باشید یاری خواهد داشت .
علاوه بر وجود پتانسیل های فوق الذکر این روستا با جاذبه های گردشگری در اطراف خود و وجود سه آبشار معروف که مورد استفاده کوهنوردان قرار میگیرد و با وجود زمین های فروشی در متراژ کوچک و بزرگ در ونوش که مورد ایده آل برای ساخت و ساز های انبوه در قسمت زمین و ویلا ساحلی ونوش و یا ویلا و زمین جنگلی در ونوش میباشد میتواند سرمایه گذاری مطمین و زود بازده برای افرادی باشد که به دنبال خرید زمین در ونوش برای ساخت و ساز و سرمایه گذاری در این بخش هستند میباشد .
ناگفته نماند ونوش با نزدیکی به دریا و جنگل ، آب و هوایی متعادل و مطلوب داشته و با توجه به برند فروشی ها و مراکز خرید متنوع و پتانسیل کافی در زمینه ساخت و ساز توجه بسیاری از سرمایه گذاران در بخش مسکن و املاک را به خود معطوف داشته و همین مساله باعث شده تا شاهد فروش ویلا در ونوش و همچنین خرید ویلا در ونوش توسط هموطنان عزیز به صورت فعال و گسترده هستیم .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.