فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا چلک شمال - کد: 2022 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 300 متر مربع
متراژ بنا: 220 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 590،000،000  تومان

 

محل ویلا در شمال

این ویلا در ده چلک از روستاهای شهرستان نوشهر ، در استان مازندران با ساختی مهندسی ساز و شرکتی ، با امکانات کامل از قبیل کنتورهای برق و آب شهری و کنتور گاز ، واقع در شهرکی 30 واحدی میباشد.

شخصی ساز با متریال و مواد کاربردی درجه یک با فیلمبرداری ساخت این ویلا در چلک از پی کنی و فنداسیون و بتن ریزی و سربندی تا اتمام سفت کاری ویلا ، و در مرحله نازک کاری تا آنجا که امکان داشت با صرف هزینه و با سلیقه و علاقه شخصی سازی ، و از عایق های رطوبتی از کف ویلا و از پی ویلا و سرویسها ایزوگام و قیرگونی کامل تا مانع نفوذ رطوبت به داخل ساختمان شود.

 

فضا و اتاق‌های ویلا

این ویلا دارای سه خواب ، 3 خواب با دو تراس دلباز و با فضایی رویایی و حس ، ویلا در شمال احداث گردید . پنجره ها دو جداره و لوله کشیها از بهترین لوله های با ضمانت بیست ساله یو پی وی سی ، و دارای چاه فاضلاب عمیق و آب لوله کشی شهری در بافت محل و بافت شهری مطرح است.

 

متریال‌ها و نمای ویلا

نما از سنگ آنتیک رنگ روشن ، و سنگ آنتیک رنگ تیره ، نمای ویلا از چوب سوخته یا همان سندپلاست تزیین و زیبایی محشری به نمای ویلا در شمال داده است.

 

دسترسی‌های ویلا

ویلا با جاده بین المللی چیزی در حدود 300 متر ، با دریا 350 متر ، با جنگل سیسنگان حدود 10 کیلومتر فاصله دارد.

 

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.