فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا چلک نوشهر - کد: 2301 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 225 متر مربع
متراژ بنا: 165 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: غیرشهرکی
قیمت: 950،000،000  تومان

فروش ویلا در چلک نوشهر ، به دلیل فاصله کم دریا با جنگل و کوه خصوصا ویلاهای فروشی در خیابان رياست جمهوری چلک كه یکی از زیباترین مناطق دیدنی جنگلی و کوهستانی در منطقه نوشهر بوده با ویلاهایی چسبیده به کوه و دامنه کوه در چلک و دیگر مناطقی از شمال که ویلا دید دریا و جنگل را به دلیل قرارگیری در پای کوه و حاشیه جنگل ، مانند ویلای فروشی در اطراف سدخاکی آویدر، ویلای فروشی در ارتفاعات منطقه نوشهر تا ونوش و نخ شمال این موقعیت عالی و بینظیر را داراست .

خرید ویلا در چلک نوشهر با نقشه و متریال کاملا مهندسی ساز و به قدمت و عمر بنای نزدیک یک سال ساخت دارای ویوی بینظیر و همیشگی دید به کوه و جنگل همراه با دید دریا و سکوت دلنشین و آرام در اطراف ویلا بر زیبایی این ويلا در چلک افزوده و مزیت ویلا را دوچندان نموده است .

آنچه که این نوع سازه ویلایی در چیلک را ممتاز نموده است نوع معماری داخلی و استفاده از بهترین متریال در ساخت و شخصی ساز بودن آن توسط دو مهندس معمار طراح و مهندس عمران كه مالک این ویلا میباشند و همینطور قیمت واقعی و مناسب ویلا در حدود 950 میلیون تومان بوده و با توجه به شرایط خرید یک ویلا در منطقه آرام در ارتفاع بالا از سطح دریا و دامنه کوه در چلک ، كه خواسته خریداران ويلا با چنین شرایطی میباشد کرده است .

فروش ویلا در چلک از وستایی زیبا و دیدنی نوشهر با مساحت و حجم زمین 225 متر با اندازه وسعت زیربنا 160 متر با تیپ نقشه دوبلکس و شخصی ساز داخل شهرک با سند ششدانگ و جواز ساخت و پایان کار نوساز و 3 خوابه ، با دو خواب مستر و حیاط سازی کامل و چشم انداز آراد و باز ویلا و استقلال و مستقل بودن ویلا در محیطی تهرانی نشین و غيربومی در شمال و چلک میباشد .

در ابتدا ورود به این ویلا فروشی در چلک كه به دوستان معرفی شده ، با دروازه چوبی طراحی شده و حیاط سازی با سنگ لاشه و داخل حیاط باربیگیو و فضای سبز مناسب دور ساختمان با سنک لاشه میکون و از داخل حیاط منظره دیدنی از کوه و دریا را که کمتر جایی این مشخصه را داشته و پله بیرونی سنگ با درب ضدسرقت و حفاظ کشی درب و پنجره و هنگام ورود با سالن پذیرایی بزرگ و یک خواب با سرویس و آشپزخانه دارای شومینه و کابینت mdf ترك و کف سالن و اطاق خوابها گرمایش از کف با انباری و موتورخانه مبله کامل با کف سنگ و سقف لمبه میباشد .

در قسمت طبقه دوم ویلا در چلک پله با اسکلت فلزی و کف چوبی و راهروی بالا با دوخواب مستردار و کمد دیواری و با توجه به شخصی بودن بنا استفاده از بهترین متریال کاشی و سرامیک و سنگ را مشاهده میكنید ، تراس بزرگ شرقی که با کف سرامیک و نرده تراس چوبی و نکته جالب اینکه در روی تراس منظره زیبایی از شهرک های اطراف و دریا و کوه که یک آرامش خاطری را به هر بیننده و خریداری میدهد.

نمای ساختمان طراحی از چوب و سفید کاری شده و سقف آندوویلا  همینطور فاصله تا دریا و جاده اصلی و نزدیکترین زمان به مراکز تفریحی و خرید و پمپ بنزین و پارک حدوا 5 دقیقه میباشد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.