فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا کلاسیک شمال - کد: 2277 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 400 متر مربع
متراژ بنا: 270 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 940،000،000  تومان

مساحت ویلا و نمای ساختمان ویلا

فروش ويلا كلاسیک و مدرن شهركی در شمال ، با زمین 400 متر زیربنا و مساحت در حدود 280 متر دوبلکس و در 2طبقه كاملا شخصی ساز داخل شهرک با سند و جواز ساخت و 4 خواب مستر به فروش ميرسد .

نمای ساختمان ويلا مدنظر در شمال ، در اطراف و حومه شهر رويان تا نوشهر در فرعی آسفالت شده تا درب شهرک با طرح رومی و نمای رومی با ستونهای بلند و استوار ابزار كاری با سيمان و گچ و سنگ ، دارای فضای سبز مهندسی و حیاط سازی مناسب ، کف پیاده رو سنگفرش به همراه آبنمای سنگی و همينطور طبق عكس از نمای ويلا ، ورودی ساختمان مزین به شیر سنگی با نگهبانی و سرایداری و درب ریموت دار شهرک و دیوار حیاط با کاج های لاوسون پوشانده شده است كه زيبایی ويلا كلاسیک و نوساز را دوچندان كرده است .

پله فلزی منحنی، نزدیک به دریا و نزدیک به مراکز خرید، پذیرایی بزرگ با کابینت تمام mdf و ویو 180 درجه جنگل و مناظر دیدنی و ... ویژگی هایی که این ویلا را به گزینه ای مناسب برای خرید ویلا تبدیل می کند

پله فلزی منحنی شکل در پشت ساختمان که به بام آن ارتباط دارد و از پشت بام كل فضای اطراف و مناظر ديدنی جنگل را به صورت 180درجه خواهید داشت .

پله و کف پله بیرون و ورودی ویلا سنگ با نورپردازی دور ستون ها و ابزار کاری پنجره ها زیبایی این بنا را دو چندان نموده است و از ویژگیهای دیگر این بنا استفاده از بهترین متریال در ساخت داخل ویلا و بيرون آن و همچنین ویوی خاص آن میباشد.

در هنگام ورود به طبقه اول اين ویلا كلاسیک لوكس ، ابتدا سالن پذیرایی بزرگ با کابینت تمام mdf های کلاسه که با کف سنگ و سقف کناف با نورپردازی مخفی هالوژنی و شومینه سنگی که دیوار سالن سفیدکاری و قسمتی با سنگ کاری آنتیک و دکوراسیون چوبی جای تلویزیون و درب ضد سرقت و در کنار این سالن 2 خواب با کمد دیواری و کف سنگ و سقف کناف و سرویس با کف سرامیک و سقف مجازی و سقف آشپزخانه با تیرنما به همراه وسایل آشپزخانه با هود و سینگ کاز و دیگر وسایل كامل زندگی و آماده میباشد ، در ضمن سیستم گرمايشی این ساختمان گرمایش از کف و مجهز به موتورخانه میباشد.

درطبقه دوم ویلا ، ابتدا پله ورودی با کف سنگ و نرده چوبی و بعد از آن وارد نشیمن با آشپزخانه کوچک که کف آن سنگ و سقف کناف با نورپردازی مخفی هالوژنی دیده میشود در این طبقه 2خواب با مستر و کمد دیواریهای کلاسه و کف خوابها سرامیک و سقف کناف با درب اطاقها hdf  و از داخل یکی از خوابها به تراس جنوبی که دید کامل کوه و جنگل ارتباط دارد ، نرده داخل نشیمن با چوب و تراس جنوبی که کف آن سنگ و سقف لمبه و نرده تراس سنگ ابزار کاری شده میباشد ، در ضمن یک خواب نیز با مستر همراه با جکوزی بوده و این ساختمان تمامی ویژگیهای یک ويلا سوپر لوكس زيبا و لاکچری کامل را دار میباشد .

فاصله ويلا كلاسیک شهركی در شمال در محدوده شهر رویان به سمت نوشهر ، تا دریا و جاده اصلی و نزدیکترین زمان به مراکز تفریحی و خرید کمتر از 5دقیقه پياده روی تخمین زده شده است .

قیمت ویلا كلاسیک و شیک مذكور با قرارگيری در یكی از زیباترین و توريستی یرين مناطق شمال و استان مازندران ، با توجه به نوع سازه و ساخت اصولی و مهندسی ساز در نما و استفاده از بهترین متریال در ساخت و تزئینات داخل ويلا در حدود 1میلیارد تومان و در نهایت 940 میلیون تومان قيمت گذاری شده و با توجه به شرايط پرداخت كوتاه مدت و يا پرداخت قسطی و طولانی مدت از سوی مالک اين قيمت قابل تغییر و كم و زياد شدن ميباشد .

ويلا كلاسیک با نما رومی و سازه ای فوق العاده زیبا و استفاده از بهترین متریال ساخت و آیتم های روز اروپا و زير نظر مجرب ترین استادكاران تهران در محيطی دنج و شهركی در شمال بنا گردیده و قیمت پیشنهادی و توافقی برای اين ویلا ، از دید كارشناسان ملک و سایت املاک بانیان مسكن قيمت مناسب و به روز میباشد ، كه به خريدار ويلا لاكچري و سوپرلوكس و مدرن با نقشه نما كلاسیک معرفی و عرضه میشود.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.